Hledám fotografa na 29.11.2014

Profilova fotka
Dobrý den všem, hledám fotografa na termín 29.listopadu 2014. Svatba se bude konat v Kutné Hoře. Chci originální a osobité fotky.Rozhodně nechci fotky stylem: postav se sem a usměj se... Fotografa chceme na celý den,od příprav svatby až po večerní párty. Cenová hladina tak zhruba do 20.000,- Dky předem za nabídky !! :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@spuntvane Zdravím Vás! Tak to bude teď pěkná rvačka o Vaši svatbu (listopadový termín, Vámi akceptovatelná cena..). :) Budu rád, pokud navštívíte mé svatební porfolio - buď zde na beremese, nebo též přes odkaz pod tímto textem, který Vás přenese na můj svatební blog (lepší rozlišení fotografií). S pozdravem honza
Odpovědět
Profilova fotka
@spuntvane Souhlasím s Honzou. Poslala jsem Vám soukromou zprávu s cenovou nabídkou. Budu ráda, když mě zkontaktujete. Krásný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidám do řady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také zatím volný. Pokud máte zájem o originální fotky s atmosférou, tak jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám svatbu nafotím, termín mám volný. Podívejte se do mé galerie na styl, kterým fotím a rozumné ceny. hezký den Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Myslim, ze kvalitniho fotografa sezenes na cely den na tento listopadovy termin za vice-mene 10.000 :).. s tim 20.000 musis mit urcite minimalne 2 fotografy nebo nejaky pekny ''bonus''' navic, jak pise jeden fotograf vyse :). Tak pozor, at nejsi prilis stedra.. nebo jen tomu, kdo si to zalouzi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už měla předvýběr jedné fotografky, leč paní bude v prosinci rodit miminko a sama hned řekla, že tohle si nelajzne, aby mi slíbila fotit, když může být na rozsypání. Což zase chápu a beru to od ní. Ona fotí sama s asistentem a říká si o celodenní focení - 18.000,- a fotky prostě úúúžasný.Žádnej kýč jako někdo.Tak právě jsem myslela, že to takhle chodí všude ty ceny... Teď mi přistálo pár nabídek, tak zatím mám dva favority a musím jim napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , já mám termín také zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moji práci zde nebo na moje webové stránky. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky z Mladé Boleslavi. Budeme moc rády pokud mrknete na naše fotečky. Budeme se na Vás moc těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín :-) S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den,muzete se podivat i na nase stranky :) termin mame volny a muzeme Vam udelat zajimavou nabidku i na dva fotografy po cely den ... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volno. Přijet za Vámi není problém, na svatby cestujeme po celé ČR. Pokud by se Vám náš styl focení líbil (více na facebooku, případně webu), ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. I já mám termín volný a moje stránky můžete navštívit. Připojuji se k ostatním fotografům. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolte mi tímto rozšířit Vaše možnosti výběru fotografa. Společně s manželkou bychom Vaši svatbu fotili ve dvou. Jsme sice z Ostravy, ale jezdíme po celé ČR Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše internetové stránky. Děkuji Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak jako nejspíš většina mám i já tento termín volný. V této cenové hladině jsem Vám schopen nabídnout dva fotografy s foto výstupem jak v elektronické podobě, tak i tištěné svatební fotoalbum. Samozřejmostí je i předsvatební fotografování. V případě zájmu mne rozhodně neváhejte kontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, radi ponúkneme aj naše služby. Fotíme dvaja a do Vašej cenovej hladiny sa zmestíme s celodenným fotením, dopravou aj handmade fotoalbumom plným fotiek :-) Viac foto nájdete na našich stránkach. Neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rozšiřujeme také zástup fotografů a rádi Vám nabídneme naše služby. Fotíme s manželkou vždy ve dvou a tento termín také máme ještě volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Kutnou Horu znám moc dobře. V případě objednání focení z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku, bych si neúčtoval cestovné a cenově byste se vešla skoro 2x :-) Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam take volny! Mrknete na muj profil a pokud Vas moje prace zaujme, urcite mne kontaktujte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doporučuji zezu foto koukni tady na profíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotím velmi neobvykle, mrkněte, třeba Vás moje fotky osloví.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 29.11.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
@spuntvane Krásný den, Kuthnou horu miluju. Akorát tam za dva dny fotím jednu krásnou celodenní svatbu. Ráda Vám budu k službám.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ...taký mám volno. Koukněte prosím na stránky. Díky P.S.: Minimálně děláme jinak fotoknihy. Doporučuji kouknout:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
Odpovědět
Dobrý den, nevím, zda-li má volno, ale vyzkoušej ZEZU . Já mám do ní krásné fotky z červnové svatby a musím podotknout je s ní úžasná spolupráce!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, potěší nás, pokud se podíváte i na náš profil :-) Celodenní svatby fotíme dva za cenu jednoho fotografa.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?