Menu Forum

Hledám fotografa na 29.11.2014

3. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
spuntvane
1
Registrovala se 13. května 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 29. listopadu 2014
fotoportrét
fotoportrét
spuntvane
1
Registrovala se 13. května 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Pardubice.
 Dobrý den všem, hledám fotografa na termín 29.listopadu 2014. Svatba se bude konat v Kutné Hoře. Chci originální a osobité fotky.Rozhodně nechci fotky stylem: postav se sem a usměj se... Fotografa chceme na celý den,od příprav svatby až po večerní párty. Cenová hladina tak zhruba do 20.000,- Dky předem za nabídky !! emoticon
13. kvě 2014 v 15:33  •  Svatba byla v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@spuntvane Zdravím Vás!

Tak to bude teď pěkná rvačka o Vaši svatbu (listopadový termín, Vámi akceptovatelná cena..). emoticon

Budu rád, pokud navštívíte mé svatební porfolio - buď zde na beremese, nebo též přes odkaz pod tímto textem, který Vás přenese na můj svatební blog (lepší rozlišení fotografií).

S pozdravem

honza
13. kvě 2014 v 15:43  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@spuntvane Souhlasím s Honzou. Poslala jsem Vám soukromou zprávu s cenovou nabídkou. Budu ráda, když mě zkontaktujete. Krásný den. Petra
13. kvě 2014 v 15:45  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Také se přidám do řady emoticon
13. kvě 2014 v 15:53  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám také zatím volný. Pokud máte zájem o originální fotky s atmosférou, tak jsem k dispozici emoticon
13. kvě 2014 v 15:55  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
 Dobrý den, rád vám svatbu nafotím, termín mám volný. Podívejte se do mé galerie na styl, kterým fotím a rozumné ceny. hezký den Pavel
13. kvě 2014 v 15:57  •  www.123fotime.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fotografie obsahujú nepovolenú vodotlač.”
13. kvě 2014 v 16:51 • zdeneksvoboda
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
karlajasmine
3
Registrovala se 20. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1548 příspěvků. Má 4 přátele.
 Myslim, ze kvalitniho fotografa sezenes na cely den na tento listopadovy termin za vice-mene 10.000 emoticon.. s tim 20.000 musis mit urcite minimalne 2 fotografy nebo nejaky pekny ''bonus''' navic, jak pise jeden fotograf vyse emoticon. Tak pozor, at nejsi prilis stedra.. nebo jen tomu, kdo si to zalouzi emoticon
13. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spuntvane
1
fotoportrét
fotoportrét
spuntvane
1
 Já už měla předvýběr jedné fotografky, leč paní bude v prosinci rodit miminko a sama hned řekla, že tohle si nelajzne, aby mi slíbila fotit, když může být na rozsypání. Což zase chápu a beru to od ní. Ona fotí sama s asistentem a říká si o celodenní focení - 18.000,- a fotky prostě úúúžasný.Žádnej kýč jako někdo.Tak právě jsem myslela, že to takhle chodí všude ty ceny... Teď mi přistálo pár nabídek, tak zatím mám dva favority a musím jim napsat emoticon
13. kvě 2014 v 18:02  •  Svatba byla v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
 Dobrý den , já mám termín také zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moji práci zde nebo na moje webové stránky.
Daniel Dančevský.
13. kvě 2014 v 18:49  •  www.facefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, moc ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky z Mladé Boleslavi. Budeme moc rády pokud mrknete na naše fotečky. Budeme se na Vás moc těšit. emoticon
13. kvě 2014 ve 22:15  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fotografie obsahujú nepovolenú vodotlač.”
13. kvě 2014 ve 22:36 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín emoticon
S pozdravem, Soňa Goldová
13. kvě 2014 ve 22:38  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den,muzete se podivat i na nase stranky emoticon termin mame volny a muzeme Vam udelat zajimavou nabidku i na dva fotografy po cely den ... ;)
14. kvě 2014 v 00:04  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také máme volno. Přijet za Vámi není problém, na svatby cestujeme po celé ČR. Pokud by se Vám náš styl focení líbil (více na facebooku, případně webu), ozvěte se! ;)

Filip a Linda
14. kvě 2014 v 11:01  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
 Dobrý den. I já mám termín volný a moje stránky můžete navštívit. Připojuji se k ostatním fotografům. Zdeněk Morávek
14. kvě 2014 ve 12:25  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolte mi tímto rozšířit Vaše možnosti výběru fotografa.
Společně s manželkou bychom Vaši svatbu fotili ve dvou.

Jsme sice z Ostravy, ale jezdíme po celé ČR

Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše internetové stránky.

Děkuji

Martin Hnátek
14. kvě 2014 ve 12:40  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

tak jako nejspíš většina mám i já tento termín volný.
V této cenové hladině jsem Vám schopen nabídnout dva fotografy s foto výstupem jak v elektronické podobě, tak i tištěné svatební fotoalbum. Samozřejmostí je i předsvatební fotografování.

V případě zájmu mne rozhodně neváhejte kontaktovat.

Jakub Horák - VyfoťMě
14. kvě 2014 v 15:35  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, radi ponúkneme aj naše služby. Fotíme dvaja a do Vašej cenovej hladiny sa zmestíme s celodenným fotením, dopravou aj handmade fotoalbumom plným fotiek emoticon Viac foto nájdete na našich stránkach. Neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
15. kvě 2014 v 11:27  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wylez
wylez.cz
Tomáš Winkelhöfer PRO

Foto a video - Region Karlovy Vary
2
fotoportrét
fotoportrét
wylez
wylez.cz
Tomáš Winkelhöfer PRO

Foto a video - Region Karlovy Vary
2
 Dobrý den,
rozšiřujeme také zástup fotografů a rádi Vám nabídneme naše služby. Fotíme s manželkou vždy ve dvou a tento termín také máme ještě volný emoticon
15. kvě 2014 v 11:40  •  www.wylez.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Kutnou Horu znám moc dobře. V případě objednání focení z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku, bych si neúčtoval cestovné a cenově byste se vešla skoro 2x emoticon
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
17. kvě 2014 ve 23:07  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

18. kvě 2014 ve 21:21  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, tento termin mam take volny! Mrknete na muj profil a pokud Vas moje prace zaujme, urcite mne kontaktujte! emoticon
21. kvě 2014 v 15:45  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 doporučuji zezu foto koukni tady na profíky emoticon
21. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
 Fotím velmi neobvykle, mrkněte, třeba Vás moje fotky osloví.
22. kvě 2014 v 11:18  •  www.evabebko.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 29.11.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
11. čer 2014 ve 14:41  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@spuntvane Krásný den, Kuthnou horu miluju. Akorát tam za dva dny fotím jednu krásnou celodenní svatbu.
Ráda Vám budu k službám.
12. čer 2014 v 09:56  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

Hezký den,

...taký mám volno. Koukněte prosím na stránky.

Díky

P.S.: Minimálně děláme jinak fotoknihy. Doporučuji kouknoutemoticon
13. čer 2014 v 08:13  •  www.marianmrozek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
1. črc 2014 v 15:48  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
 Dobrý den,

nevím, zda-li má volno, ale vyzkoušej ZEZU . Já mám do ní krásné fotky z červnové svatby a musím podotknout je s ní úžasná spolupráce!
2. črc 2014 ve 21:48  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, potěší nás, pokud se podíváte i na náš profil emoticon Celodenní svatby fotíme dva za cenu jednoho fotografa.
3. črc 2014 v 09:59  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí