Hledám fotografa na 27. května 2017 Brno

Ahoj. Hledám fotografa na focení svatby 27. května 2017 v Brně. Budu ráda za Vaše nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Krásný nový rok, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. Pokud Vás fotografie zaujmou, stáčí napsat. Přeji pěkný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a jsem přímo z Brna. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Volno bych měl, tak můžete kouknout třeba na webovky v podpisu a když se vám budou moje fotky líbit, stačí se ozvat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Brna. Koukněte na mé stránky a v případě zájmu se budu těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@januliiiik1 Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Ukázky mé tvorby, stejně jako i další informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastný nový rok 2017. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@januliiiik1 Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a webové prohlížeče. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Jezdíme fotit ve dvou, takže všechno budete mít zvěčněno ze dvou úhlů. Na naši práci i na ceník se můžete kouknout na FB a na webu. Bylo by nám ctí zvěčnit Váš den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám nabídneme naše služby. Jsme z Brna a již několikrát jsme zde natáčeli i fotili. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Za naši agenturu určitě doporučujeme fotografa Jana Andraššího! Dechberoucí fotky, skvělé nápady a sympatický člověk..za nás jasná volba! ;) www.andrassi.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka, jsem Brňačka, koukněte na mé www, kde mám všechny potřebné informace a další ráda případně zodpovím. Hezký zbytek dne a s pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?