Menu Forum

Hledám fotografa na 26.09.2014 od 12:00 (Praha)

30. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
Registrovala se 9. března 2014 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj.

Hledám fotografa na obřad a společné focení po obřadu, dohromady 1 hodina práce v terénu. Jsme oba studenti, můžeme si dovolit zaplatit nejvíce 1000 Kč.

Našel by se v Praze na 26.09.2014 od 12:00 fotograf, který by zachytil první polibek za takovouto cenu?

Předem děkuji za odpovědi.
Lucie
18. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, jistě najdete někoho mezi studentama, bohužel jsem až z Pardubic a už nejsem student...
18. kvě 2014 v 11:02  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

@krasna_lady Dobrý den, souhlasím s kolegou, kamarádů studentů, které baví focení zajisté pár naleznete- můžete zkusit fotopatracku na webu... emoticon
18. kvě 2014 v 11:48  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 @zankova_photo: Pamatuji si na Váš příspěvěk v jedné zdejší diskuzi o svatebních fotografiích. Poznamenala jste, že jste se dala na dráhu svatebního fotografa, jelikož na Vaší svatbě se fotky nevydařily (konkrétně jste psala o chybějícím polibku). Bojím se stejného výsledku.

Jestliže je běžná cena za 7 hodin focení 9 tisíc, věřím, že hodina focení za 1000 Kč je dostatečně rozumná cena, abych se vyhla studentům. Ačkoliv ani profesionální fotograf nezaručuje kvalitu, odkážu-li se znovu na Vaši zkušenost, že ano?
18. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

(Před 8 měsíci)

@krasna_lady Jak můžete počítat 7hod : 9Tis když jen vzítr do ruky techniku a někam vyrazit na svatbu na hodinu focení stojí 3000kč. A čím dýl se fotí tím méně to pak vychází na hodinu...
18. kvě 2014 ve 12:55  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@krasna_lady nikdy jsem neodevzdala svatbu bez svatebního polibku - pokud se stane že polibek je zastíněn(např že se ženich špatně otočí, nebo že je extrémně krátký, tak buď ihned nebo po skončení obřadu polibek opakujeme, vždy danou situaci vyřeším a nestalo se nikdy tedy že bych tuto věc zanedbala ...emoticon

s tou fotopatrackou jsme to myslela vážně a je plno nadaných studentů amatérů, kteří nemají vlastní ŽL a rádi by vám udělali radost. Nebylo to myšlené jako nějaká urážka. Já mám základní balíček za 5000KČ - obřad + portréty emoticon
18. kvě 2014 ve 13:01  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

Stejně tak se může stát že při obřadu si před ruce dají květinu a nevidím na nandavání prstýnků - někdy jde ,,houknout,, jindy je to zcela nevodné a proto volím jako lepší řešení opakování po obřadu.. ale toto je zcela běžná věc a myslím že se s tím setkalo většina kolegů a pokud je to profík, poradí si... emoticon..myslím že se s tím setkám ještě hodněkrát a nikdy mě tato zkušenost nerozhodí emoticon
18. kvě 2014 ve 13:03  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 Budu moc ráda, pokud zde necháme místo spíše pro Ty, kterým by se taková nabídka hodila.
18. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Doporučuji Zezu foto písni jí a uvidíš a je ještě z Prahy takže pro vás výhoda emoticon
18. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 @majda81: Moc děkuji za kontakt. emoticon Podívám se na to.
18. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 @zankova_photo: Měla jsem na mysli Vaší vlastní svatbu. emoticon
18. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@krasna_lady neměla jsem profesionála ale před těmi moooc lety známého co fotil pro deníky emoticon takže se svatbama neměl zkušenost a právě proto to dopadlo ,,nemile,, emoticon samozřejmě proto vím že je velice dobré investovat aby člověk nelitoval... emoticon
18. kvě 2014 ve 20:36  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 548 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 548 příspěvků. Má 10 přátel.
 @krasna_lady jen poznamka, urcite to neni prace na hodinu.Fotograf musi byt na miste pred obradem, pak obrad min. 15 min, nasledne gratulace (zalezi kolik bude hostu) a pak spolecne fotky (opet zalezi kolik lidi, taky na jakem miste a take na disciplinovanosti svatebnich hostu).Pocitej tak 2 hodiny emoticon
18. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 @fifina86: Na místě před obřadem musí být každý. Obřad do 15 minut, to souhlasím. Nejpozději po 30 minutách nás ale stejně z radnice vyhostí. Co budeme dělat tu další hodinu a půl? :D
21. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@krasna_lady tu zaplníte, ani nevíte jak. Nikdy nejde nic podle plánu, můžete mít zpoždění. (Minulý týden se svatba zpozdila o hodinu.) než se přemístíte na nějaká zajímavá místa. (projít centrum Prahy dalších 30-40 minut) A vše ostatní bylo řečeno výše. emoticon
22. kvě 2014 v 08:12  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
fotoportrét
fotoportrét
fifina86
12
 @krasna_lady jen jsem popsala jak to chodi,abys mela predstavu emoticon At ti vse vyjde,jak si prejes.
23. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 @fifina86: Ano, chápu. emoticon Děkuji.
24. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasna_lady
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak pro ty, co na tohle vlákno narazí: Do soukromých zpráv jsem dostala 6 nabídek v rozmezí 1000-2000 Kč. Tak se holky nebojte, že jsou Vaše požadavky hloupé. "Profi" fotografy nechte se tady přetahovat, a počkejte si, co přijde do zpráv. ;)
30. kvě 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí