Menu Forum

Hledám fotografa na 25.7.2015, České Budějovice.

4. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jarcula
18
Registrovala se 31. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 136 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 25. července 2015
    České Budějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
jarcula
18
Registrovala se 31. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 136 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 25. července 2015
    České Budějovice, Region České Budějovice
 Nabídněte... Prosím o cenu za celodenní focení a odkaz na vaši práci. Děkuji
25. led 2015 ve 22:59  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

váš termín máme prozatím volný emoticon dovolím si vám poslat interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se týkají svatebních balíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
25. led 2015 ve 23:09  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, cena za celodenní fotografování (balíček maximum) - 8.000 Kč
Více na webu.
S pozdravem, Robin.
26. led 2015 v 00:50  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@jarcula Přeji hezké ráno, dopoledne. emoticon Termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou, bez příplatku rádi přivezeme i fotokoutek. České Budějovice jsou od nás jen kousek. emoticon

Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy Vašeho velkého dne! emoticon
26. led 2015 v 06:57  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já mám tento termín zatím volný. Budu ráda pokud navštívíte můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. V ČB jsem skoro doma, narodila jsem se tu emoticon

Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Určitě se domluvíme emoticon .

Hezký den, ZeZu
26. led 2015 v 07:08  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobré ráno,
určitě již máte spoustu krásných nabídek.

I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva.
Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž.
Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené.

Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" emoticon

Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník.
(Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč)

Přeji Vám úspěšné přípravy emoticon
26. led 2015 v 08:20  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme volný. Veškeré informace o cenových nabídkách a obsazích balíčků najdete na našem facebooku a webu. Na svatby jezdíme po celé republice, fotíme ve dvou, samozřejmostí jsou předsvatební schůzka a smlouva. Pokud by Vás naše fotky zaujaly, ozvěte se.

Filip a Linda
26. led 2015 v 10:03  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník...
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
26. led 2015 ve 12:46  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
k123pavla
Svatební fotografie
Pavla Bártová PRO

Foto a video - Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
k123pavla
Svatební fotografie
Pavla Bártová PRO

Foto a video - Region Tábor
 Dobrý den, také Vám mohu nabídnout své služby. Podívejte se prosím na mé stránky, kde najdete moji práci i ceník. Pokud by Vám to vyhovovalo, ozvěte se, poslala bych Vám odkazy na kompletní svatební alba z celého dne pro lepší představu. Jsem z Plané nad Lužnicí, do ČB cestovné neúčtuji. Pavla Bártová
26. led 2015 ve 13:36  •  www.svatebnifotografka.net  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Ceník i další ukázky práce naleznete na mém webu.

S pozdravem
René Volfík
26. led 2015 ve 14:51  •  www.fotorepo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Krásný dobrý den
mohu Vám nabídnout své služby
doprava 500,- včetně všech přejezdů, při celodením fotografování jsem na místě o den dříve
celý den do konce za 7500,- (fotografuji opravdu do doby kdy řeknete že to stačí)
v ceně vše co si budete přát a v celodenním focení a odpoledním navíc podvečerní portrétování.
všechny fotografie na potisknutém dvd s potištěným obalem v barvě a i všechny v čb
všechny fotografie upravené (je-li potřeba retuš, barvy, tónování)
všechny požadavky a závazky ve smlouvě
mohu Vám poslat i více fotografii než presentuji na webu (celou svatbu) (Na webu nepresentuji moc momentky, ale během svatebního dne jich zaznamenám dost)
více na webu nebo facebooku.
Dobrý svatební fotograf je všude a vidí vše - i to, na co se nestihnete při své svatbě soustředit . Již od ranních příprav až do večerní party čekám na zajímavé okamžiky a výjimečné momenty a zvěčňuji je tak, aby mé fotografie dokázaly vyprávět jedinečný svatební příběh.

Svatební fotografie jsou jedny z nejdůležitějších fotografií v životě. Musí být precizní, citlivé, jedinečné a měly by zachycovat skutečné emoce a báječnou atmosféru svatebního dne.

S pozdravem Luboš Kos
26. led 2015 ve 14:52  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den, ČB jsou pro mne trochu z ruky. Ale mám-li někoho doporučit, tak jedny z nejkrásnějších fotek tady má Khiria: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/khiriaphoto/
26. led 2015 v 15:14  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám prozatím neobsazený. Ceník i portfolio naleznete na stránkách zde pod tímto textem, zkuste se mrknout i do sekce video.
My tu ani ceny nesmíme vypisovat, protože je to proti regulím a takové příspěvky bývají někdy častěji, jindy méně často, ale zato nemilosrdně, mazány.
Kdyby vás styl zaujal, můžeme se sejít na nezávazné schůzce a vše v klidu probrat.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
26. led 2015 v 16:30  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Na webu najdete vše podstatné, případné dotazy rád zodpovím po telefonu, mailu, zprávě... Cestovné do Budějic bych si neúčtoval, myslím, že bych se ubytoval v okolí a udělal si i nedělní výlet.

Hezký den, Martin Pokora
28. led 2015 v 10:44  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
nabízím volný termín a profesionální práci.
s pozdravem Petra Jansová fotografka
28. led 2015 v 11:04  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joojaa
Jan Herch - svatební fotograf
Herch Jan - svatební fotograf PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
joojaa
Jan Herch - svatební fotograf
Herch Jan - svatební fotograf PRO

2
 Dobrý den,
budu rád když zvážíte i mou nabídku, reference včetně cenové nabíky najdete na mém webu.
Děkuji
S pozdravem Honza
29. led 2015 ve 20:45  •  www.janherch.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, termín máme také volný a ČB za rohem , doprava tudíž v ceně. Více práce celodenních svatebních reportáží najdete na webu, včetně ceníku. S pozdravem, Vlaďka M.
29. led 2015 ve 20:47  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
 Hezký den,
rády bychom Vám nabídly fotografické služby na Váš svatební den. Jsme přímo z Budějovic a termín je u nás k dispozici. Pokud se nám nebude krýt s jinou svatbou, mohly bychom přijet na svatbu dvě profesionální fotografky. Dále můžeme nabídnout oblíbený fotokoutek. V balíčku máme vizážistku se zkouškou a jednu květinu pro svědkyni nebo maminku zdarma.

Budeme se těšit na možnou spolupráci.
Bára & Nela
4. únor 2015 v 19:36  •  www.fotoface.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
4. únor 2015 ve 23:15  •  www.matousbarta.com  • Odpověz  •  To se mi líbí