Hledám fotografa na 25.7.2015, České Budějovice.

Profilova fotka
Nabídněte... Prosím o cenu za celodenní focení a odkaz na vaši práci. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, váš termín máme prozatím volný :) dovolím si vám poslat interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se týkají svatebních balíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, cena za celodenní fotografování (balíček maximum) - 8.000 Kč Více na webu. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcula Přeji hezké ráno, dopoledne. :-) Termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou, bez příplatku rádi přivezeme i fotokoutek. České Budějovice jsou od nás jen kousek. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy Vašeho velkého dne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín zatím volný. Budu ráda pokud navštívíte můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. V ČB jsem skoro doma, narodila jsem se tu ;-) Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Určitě se domluvíme ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Veškeré informace o cenových nabídkách a obsazích balíčků najdete na našem facebooku a webu. Na svatby jezdíme po celé republice, fotíme ve dvou, samozřejmostí jsou předsvatební schůzka a smlouva. Pokud by Vás naše fotky zaujaly, ozvěte se. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, také Vám mohu nabídnout své služby. Podívejte se prosím na mé stránky, kde najdete moji práci i ceník. Pokud by Vám to vyhovovalo, ozvěte se, poslala bych Vám odkazy na kompletní svatební alba z celého dne pro lepší představu. Jsem z Plané nad Lužnicí, do ČB cestovné neúčtuji. Pavla Bártová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Ceník i další ukázky práce naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den mohu Vám nabídnout své služby doprava 500,- včetně všech přejezdů, při celodením fotografování jsem na místě o den dříve celý den do konce za 7500,- (fotografuji opravdu do doby kdy řeknete že to stačí) v ceně vše co si budete přát a v celodenním focení a odpoledním navíc podvečerní portrétování. všechny fotografie na potisknutém dvd s potištěným obalem v barvě a i všechny v čb všechny fotografie upravené (je-li potřeba retuš, barvy, tónování) všechny požadavky a závazky ve smlouvě mohu Vám poslat i více fotografii než presentuji na webu (celou svatbu) (Na webu nepresentuji moc momentky, ale během svatebního dne jich zaznamenám dost) více na webu nebo facebooku. Dobrý svatební fotograf je všude a vidí vše - i to, na co se nestihnete při své svatbě soustředit . Již od ranních příprav až do večerní party čekám na zajímavé okamžiky a výjimečné momenty a zvěčňuji je tak, aby mé fotografie dokázaly vyprávět jedinečný svatební příběh. Svatební fotografie jsou jedny z nejdůležitějších fotografií v životě. Musí být precizní, citlivé, jedinečné a měly by zachycovat skutečné emoce a báječnou atmosféru svatebního dne. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ČB jsou pro mne trochu z ruky. Ale mám-li někoho doporučit, tak jedny z nejkrásnějších fotek tady má Khiria: http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám prozatím neobsazený. Ceník i portfolio naleznete na stránkách zde pod tímto textem, zkuste se mrknout i do sekce video. My tu ani ceny nesmíme vypisovat, protože je to proti regulím a takové příspěvky bývají někdy častěji, jindy méně často, ale zato nemilosrdně, mazány. Kdyby vás styl zaujal, můžeme se sejít na nezávazné schůzce a vše v klidu probrat. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Na webu najdete vše podstatné, případné dotazy rád zodpovím po telefonu, mailu, zprávě... Cestovné do Budějic bych si neúčtoval, myslím, že bych se ubytoval v okolí a udělal si i nedělní výlet. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád když zvážíte i mou nabídku, reference včetně cenové nabíky najdete na mém webu. Děkuji S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný a ČB za rohem , doprava tudíž v ceně. Více práce celodenních svatebních reportáží najdete na webu, včetně ceníku. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rády bychom Vám nabídly fotografické služby na Váš svatební den. Jsme přímo z Budějovic a termín je u nás k dispozici. Pokud se nám nebude krýt s jinou svatbou, mohly bychom přijet na svatbu dvě profesionální fotografky. Dále můžeme nabídnout oblíbený fotokoutek. V balíčku máme vizážistku se zkouškou a jednu květinu pro svědkyni nebo maminku zdarma. Budeme se těšit na možnou spolupráci. Bára & Nela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?