Hledám fotografa na 2.6.2018 svatba

Profilova fotka
Ahojky:) hledám výborného fotografa na naší svatbu:) termín máme 2.6.2018, místo je na jižní Moravě:) Děkuji předem za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
@nugetsis Zdravím Vás poslal jsem Vám zprávu :-) hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim volny. Pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj! Mám volno a ráda přijedu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna, rád zdokumentuji Váš svatební den. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku soukromou zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Pokud se vám moje fotky líbí, dejte mi prosím co nejdříve vědět, abychom domluvili podrobnosti, popřípadě se setkali. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám ukázku své práce. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@nugetsis Ahoj, jestli jsem výborný posuďte s partnerem z fotek a nejlíp pak při osobním setkání, rád na jih dorazím :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! I já se připojuji k nabídce kolegů s tou svou.:) Více informací naleznete na mé kartě, případně webu a rozhodně se nebojte napsat. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kdyžtak koukněte na mé stránky, a když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den, termín Vaší svatby mám volný a rád budu Vašim svatebním fotografem. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný. Zaujme-li Vás má nabídka (vizte web), neváhejte se ozvat ;-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na webu na moje práce ;) a pokud se budou líbit, určitě se ozvěte ;) Po jižní Moravě je cestovné v ceně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nugetsis Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád za Vámi přijedu. Píši zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování a doprava zdarma. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, rádi budeme součástí vašeho dne. Veškeré informace máme na profilu, webových stránkách. Pokud budete mít dotazy, ráda zodpovím. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, není jednoduché vybrat si správného fotografa z tak krásných snímků :). Ráda nafotím vaši lásku :). Příjemný večer, Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?