Hledám fotografa na 2.4.2016

Sháníme fotografa na svatební focení obřadu a pak nějaké fotky po obřadu. Svatba je v malém duchu a jde se pak jen na oběd. :-) Obřad je v Brně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a do Brna kousek. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Na mimosezónní svatby poskytuji zvýhodněné ceny. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, rád budu součástí Vašeho svatebního dne. :) Vámi požadovaný termín mám stále volný. Navštivte mé stránky, kde naleznete obsáhnou galerii svatebních fotografií i ceník se svatebními balíčky, kde Vám určitě nějaký bude vyhovovat. Budu se těšit na možnou spolupráci. Mějte pěkný den, s úctou Tomáš Čermák.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMAPHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se, pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@bilkovae12 Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste navštívila můj profil, popř. i webové stránky. V nabídce mám i krátké balíčky. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?