HLEDÁM FOTOGRAFA na 19.9.2015 Havířov

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na sobotu 19.9.2015 , svatba proběhne ve 14 hodin ve Sporthotelu Maják Soběšovice. Ráda bych měla nafoceny svatební ranní přípravy, včetně pár boudoir fotek u mne doma, obřad a po obřadu fotky ženich - nevěsta u přehrady. Děkuji za nabídku včetně kalkulace ceny. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, váš termín máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat zprávičku. Prozatím se můžete podívat na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se týkají svatebního focení. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@monus124 Dobrý večer, vřele bych doporučil přímo z Havířova Radima Sládka (fotonamiru.cz) nebo Radima Remiáše (facebook[tecka]com/RadimRemiasFoto). Nedaleko z Karviné mě napadá Rostislav Mžik (vasesvatebnifoto.cz) či Jan Senčák (sencak[tecka]com), který také v okolí Havířova často fotí. Třeba by Vás jejich práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také se hlásím. Nabízím hlavně tvůrčí přístup ke svatebnímu fotografování a reportérský přístup k focení obřadu, oslavy aj. (žádné zavázení a hopsání všude kolem :o).) Do zprávy Vám pošlu i svůj ceník. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám prozatím volný. s pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji zatím všem, v neděli vše prohlédnu a zvážím
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zašlu interní zprávou...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme prozatím volný. Veškeré informace (ceny, obsah fotobalíčků) máme na facebooku i webu, na facebooku máme i aktuální fotky (web nemáme aktualizovaný). Boudoir fotíme rádi, máme s ním poměrně velkou zkušenost. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám náš styl fotek líbil, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, nie sme síce z blízkeho okolia, no nemáme problém za Vami prísť do Havířova. Skúste mrknúť aj na náš web prípadne FB, tu v galérii na beremku máme aj album s boudoir fotkami :-) V prípade záujmu Vám radi zašleme ceník aj bližšie info na mail :-) Zdravia Lucia a Mrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?