Hledám fotografa na 19. 8. 2017 okolí Lednice

Dobrý večer, Hledám fotografa na svatbu dne 19. 8. 2017 v Lednici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude-li se líbit styl focení, rád do Lednice přijedu....budou tam krásné fotky :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Ukázku mé práce najdete na webu nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@gabinablaz Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba a styl osloví neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. V případě zájmu napíšu více info do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @gabinablaz, budu velmi rád, pokud se mrknete ke mně na stránky a v případě zájmu mě oslovíte. Termín mám volný, ceny mírné a pro dobrou fotku a spokojent novomanželů udělám cokoliv :-)) Přeji šťastnou ruku při výberu fotografa, Salik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín máme volný, pokud by Vás zaujala naše tvorba (odkaz najdete zde pod příspěvkem), ozvěte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů naleznete na mém Facebooku a zde na beremese profilu. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Gábino, termín vaší svatby mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem, Robin.
Odpovědět
@gabinablaz dobrý den máte zprávičku krásny den přeji
Odpovědět
Profilova fotka
@gabinablaz Dobrý den, nahlédněte na mé www, kde jsou ukázky mé práce včetně informací o ceně. Uvedený termín mám ještě volný. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Další informace naleznete zde na mé kartě, nebo na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé portfolio najdete na webu. Kdyby vás moje práce zaujala, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce (viz www stránky) zaujala, rád svatbu nafotím. ;-) S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@gabinablaz Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dodry den,posílal vám nabídku do zprávy, Vlasta Jachim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny a rad Vam jej nabidnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Gabrielo, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?