Hledám fotografa na 18.8.2018 - Čejkovice

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na 18.srpna do Čejkovic. Potřebuji celodenní focení. Předem děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlator Dobrý večer Pavlo, pokud by byly moje fotografie TO pravé, jsem z Litvínova a můžeme se klidně potkat a probrat vše osobně. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, mám ještě volno, kdyby Vás zaujal můj styl fotografií, tak mi napište a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi termín, tak vám můžu být k dispozici. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlator Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, určitě dejte vědět. Budu se těšit na spolupráci. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, 18.8. mám volný a ráda Vaši svatbu nafotím. Další fotografie naleznete na mých webových stránkách.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?