Hledam fotografa na 18.7.2015

Ahojte budouci nevesty, uz vdane pani a fotografove, hledam dobreho fotografa na svoji svatbu 18.7.2015, ktera probehne v Kadani. Prosim o doporuceni nebo nabidku. Chtela byh mit zdokumentovane pripravy, prijezd na misto, obrad, poobradni foceni po Kadani a hostinu. Nic vic. Cenu ne astronomickou :-) Dekuji za odpovedi K.
Odpovědět
Profilova fotka
Tož se hlásím jako první, koukněte ke mě na web, snad to bude vyhovovat. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :-) Máme volno, fotíme vždy ve dvou a Kadaň máme nedaleko...zrovna příští týden 12. 12. tam točíme maturitní ples, takže předtím klidně můžeme sednout na kafe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i na mojí prezentaci na stránkách zde pod čarou. Pokud Vás styl zaujme, domluvíme nezávaznou předsvatební schůzku, kde vše probereme a sepíšeme. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout k nám na stránky nebo FB, jestli bysme byli ti praví pro Vás. Termín zatím máme volný. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
I ke mně na web nebo sem do profilu můžete nakouknout :-) Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Ať koukám jak koukám, sešly se tu dva příspěvky s naprosto totožným textem ale s jiným datem svatby a každý od jiného uživatele :-) Zajímavé. Všimli jste si toho?
Odpovědět
@vlcekjan ja se dvakrát nevdávám :)
Odpovědět
Děkuji všem, co odepsali, hned na vše jdu kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajinkaowl To je mi jasné :-) Jen mě to zaujalo, holt ctrl+C a ctrl+V je mocný nástroj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Kájinko, můžete mrknout i na mé stránky, kde najdete jak termíny, tak i ceník. Váš termín mám poslední volný v červenci ;) Pěkný večer a příjemné vybíraní ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se přidávám :) Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ceny i další ukázky práce naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, též můžu nabídnout své služby... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tiež máme voľno a fotíme po celej ČR :-) Mrknite aj k nám na web. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Nejsem sice z Kadaně, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?