Hledám fotografa na 16.6.2017 Mnichovice, Praha východ

Dobrý den, sháním fotografa pro naši svatbu, která se uskuteční 16.6.2017 v Mnichovicích. Praha - východ. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Lubiš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím stále volný. Pokud budete mít zájem, zašlu vám svou nabídku na e-mail. P.
Odpovědět
Profilova fotka
@petas22 Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@petas22 Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš svatební termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Posílám fotky z okolí Prahy - Východ. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, tak se připojuji s nabídkou. Portfolio a většinu informací najdete na webu. Jsem z Prahy, takže kousek. Krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, zatím mám volný termín a bylo by mi potěšením. Adriana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Poslala jsem zprávu. S pozdravem Martina Herštusová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, informace najdete na mém webu. Kdyby vás má práce zaujala, ráda přijedu Elen Tokareva
Odpovědět
Profilova fotka
@petas22 Milá Jano, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petas22 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Děkuju všem za nabídku, už jsem vybrala
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?