Hledám fotografa na 13.6.2020

Dobrý den,hledám fotografa na svatbu.Svatba bude 13.6.2020 v Rovensku pod Troskami,pobliž Hrubé Skály.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Více na webu https://michalsviga.cz/svatebni-foto/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se stavíme do fronty :) Ukázky a ceny svatebních balíčků najdete na našem webu. Klidné zařizování. Vláďa z pvatelier.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Klárko, napsala jsem Vám zprávu s informacemi, s odkazy na galerie, všeobecné informace...atd :) Cokoliv dalšího Vás bude zajímat, ptejte se, napište - budu se těšit na případnou odpověď. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, s dovolením též nabídnu své služby. Termín mám poptávaný, ale dosud napevno nezarezervovaný, čili zatím volný. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat, mail i telefon najdete na mých webovkách. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rezervace jsou v plném proudu a termíny se plní. Vámi poptávaný termín mám prozatím volný. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, Hrubosklasko znám, v Českém ráji fotím svatby rád. Nabízím třeba i půjčení Instaxu, poukaz na fotoknihu, fotokoutek či účast dvou fotografů. Více na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se kdyztak pridavam;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den Kláro, rád přijedu. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Hezký den, mám volno napišme si! Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jmenuji se Anna a jsem svatební fotografka. Fotím svatby po celém světe a momentálně jsem na svatební sezóně v Indii. Poté se vracím na svatební sezónu do ČR.13.6.2020 mám stále volný termín. Velmi ráda Vám svatbu nafotím. Mé stránky .
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den slečno Kláro, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, napište mi termín a pokud budu mít ještě volno, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Celodenní focení u mě vyjde na 18.000Kč Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Díky Jakub
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?