Hledám fotografa na 1.7.2017 do Vranova nad Dyjí

Dobrý den, hledám šikovného fotografa na naši svatbu ve Vranově nad Dyjí, která se bude konat 1.7.2017. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout svoje služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a rád Vaši svatbu nafotografuji. Fotografuji jinak. Fotografuji přirozennost a atmosféru svatby. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš :-) Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám nabídneme naše služby. Vše potřebné najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám také volný. Mé portfolio najdete na webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@bau95 Dobrý den, Váš termín mám volný a budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mou tvorbu zde na profilu, nebo na webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný a rád vám svatbu nafotím. Více info napíšu v případě zájmu do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Mé portfolio a veškeré informace najdete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?