Hledám fotografa, Mlýn Vodníka Slámy, 21.9.2019

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na nafocení naší svatby, která se bude konat v Háji ve Slezsku v Mlýně Vodníka Slámy dne 21.9.2019. Preferujeme fotografa, který má zkušenost s focením v areálu mlýna a bude nám umět poradit, kde se vyfotit. Nejsme "místní", tak to tam moc neznáme. Představa o focení: od příprav až po večerní zábavu. :-) PS: Budu ráda pokud se ozvou i kameramani, chtěli bychom i svatební video. Předem děkuji za nabídky, Katka
Odpovědět
Dobrý den, sice jsem ve Mlýně vodníka Slámy nefotil, ale třeba bude moje nabídka pro Vás i tak zajímavá. Termín mám volný, místo svatby něco přes hodinku jízdy a ceny myslím zajímavé. Víc informací zasílám do zpráv, hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, u Vodníka Slámy jsem už fotila :-) Tak posílám ukázku (první 3 fotky + jednu oblíbenou odjinud). Jinak vše potřebné najdete na mém webu vč. ceníku. Pokud vás moje fotky zaujmou, ráda se domluvím :-) Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i na mé stránky. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@katkaz01 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a místo dobře znám. Budu rád, pokud navštívíte moje webové stránky, kde naleznete veškeré informace o mě a mé tvorbě. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu. JM
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, take jsem psala zpravu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vodník Sláma je mé oblíbené místo. Fotil jsem tam x krát. Je-li to ještě aktuální, koukněte ke mně na web ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všem děkuji za nabídky. Podívám se na to a v případě zájmu se ozvu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám svatbu nafotit + krátké video.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme svatbu u vodnika a Fotila nás Lenka chudá a na video bych doporučila terezu španihelovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Katko a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Primo na tomto miste jsem nebyl, ale kdyz se kouknete ke me na stranky, tak jsem pred svatbou nikdy nefotil na danem miste a vzdy se z toho neco povedlo (alespon myslim:) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?