Hledám fotografa - last minute 23.8.2018 - Ostrava/Opava

Na poslední chvíli hledám fotografa na svatbu příští čtvrtek, 23. srpna 2018. Svatba bude na Opavsku (Moravskoslezský kraj). Pokud má někdo ještě zázrakem volný termín, prosím o nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín bych volný měla a na Opavsko to nemám zas tak daleko, jsem z Třince. Kdybyste měla zájem, budu ráda, když mě kontaktujete. Více informací a fotek naleznete na mém webu :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi zprávu a domluvíme se.Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@amnisi Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu zprávu ;) Vypadla mi teď jedna rezervace, tak mám nečekaně prostor ;)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, víc informací posílám do zpráv
Odpovědět
Máám volno :)) <3 Napište mi!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?