Hledám fotografa - last minute 23.8.2018 - Ostrava/Opava

17. srp 20189

Na poslední chvíli hledám fotografa na svatbu příští čtvrtek, 23. srpna 2018. Svatba bude na Opavsku (Moravskoslezský kraj).
Pokud má někdo ještě zázrakem volný termín, prosím o nabídky.

• Dobrý den,

termín bych volný měla a na Opavsko to nemám zas tak daleko, jsem z Třince. Kdybyste měla zájem, budu ráda, když mě kontaktujete. Více informací a fotek naleznete na mém webu 🙂

Pěkný den,
    Katka Skupieňová

• Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi zprávu a domluvíme se.Přeji krásný den, Lenka

• Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.

• Sponzor fóra
  • Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Dobrý den,
    termín máme volný.
    nabídku posíláme do SZ.
    S pozdravem Luboš

• @amnisi  Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. 🙂

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza

• Píšu zprávu 😉 Vypadla mi teď jedna rezervace, tak mám nečekaně prostor 😉

• Dobrý den, termín mám volný, víc informací posílám do zpráv

• Máám volno 🙂) <3 Napište mi!

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.
    Profesionální fotokoutek Funbox je skvělá atrakce, která přinese spoustu zábavy na vaši svatbu. odneste si sebou originální dárek a krásnou vzpomínku.
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    Více fotek naleznete na Instagamu 😉
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů