Hledám fotografa/ku na 25.6.2016 okres Vyškov

Ahoj holky, sháníme šikovného fotografa/ku za rozumnou cenu. :) Nemáte někdo nějaký typ, doporučení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Pošlu vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a ve Vyškově také fotím :-) Cenovou nabídku posílám do zprávy. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a budu rád, když mrknete na kartu nebo na webovky :) budu se těšit, Petr
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ještě máme volno a jsme z Brna. Můžete mrknout k nám na web, najdete tam veškeré info (a co nenajdete, to rádi zodpovíme osobně někde u kávy;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž se hlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, bližší informace zasílám do zpráv. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a moc rád Vám nafotím váš nejdůležitější den. Ceník i portfólio naleznete na mých webových stránkách. Pokud se vám bude líbit moje práce, napište mi. :-) Přeji pěkný den. Aleš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám také zatím ještě volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus tohle, fotili svatbu kamarádce a byli fajn a myslím, že i celkem levní: https://www.facebook.com/LucieP.Photo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotografuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme zatím volno. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň. Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dem, mrkněte se i k nám na stránky. Termín máme volný a do Vyškova to nemáme daleko. Portfolio jak tady v profilu, tak na webu nebo na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš termin mam zatim volný .. v případě zájmu jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkka89 Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Krefivideo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám do fronty :-)) Pavel
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?