Hledam fotografa/ku Berounsko 31.12.2016

Dobry den, Hledame kreativniho fotografa na termin svatby 31.12.2016 na Berounsku. Moc dekuji, Jana.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @jalnies, zrovna dneska jsem přemýšlel, jestli zase budu mít svatbu na silvestra :-D Moje portfolio je na webu, odkaz pod příspěvkem. Včetně všech informací. Pokud budete potřebovat něco vědět, tak stačí napsat nebo zavolat. Mohu i přijet. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento magický den mám volno a rád bych Vám Váš den zdokumentoval. Budu rád, když se podíváte na můj profil a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S úctou Vojta Podstavek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se k ostatním a nabízím mé služby. Ukázka tvorby, ceník a kontakt najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno:) Nabídku popsílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Dobry den, vsem moc dekuji za nabidky, vse peclive projdeme. Hezky den, Jana.
Odpovědět
Profilova fotka
NEARANŽUJI, DOKUMENTUJI… Dobrý den. Velmi sympatický termín :-) Rád bych Vaši svatbu nafotografoval. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, registroval jsem sice Vaše poděkování za zaslané nabídky, ale zkusím ještě přispět svou troškou :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Info a ceník najdete na mých webových stránkách. Budu rád, pokud se ozvete :-) Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda s vámi strávím Silvestra :-) Mrkněte na můj web, tam o mě najdete všechno. Včetně toho, že si velmi ráda hraji se světlem během focení v krajině při nízké hladině osvětlení.. Třeba vás to zaujme. Taky doporučuji navštívit můj Instagram. Krásně zdravím!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby ;) Přeji hezký den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu. Termín mám volný. Nabídku jsem zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, krásné datum... Připojuji se s nabídkou Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Nyní už je tento termín v akci s 20 % slevou - tedy za 12 000,-. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Moc vsem dekuji, fotografy jsme vybrali :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobry den, Dekuji, ale jak jsem jiz psala o komentar vys, fotografy mame vybrane. Jana
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?