Hledám fotografa/kameramana - Valašsko, srpen 2021

14. zář 202014

Zdravím, doporučíte mi někdo šikovného fotografa a kameramana z okolí Valašska?

Předem děkuji 🙂

• @dixied  Ahoj, písal som správu 🙂

• @dixied  
    Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊
    S pozdravem
    Michal Janda

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu i s kameramanem a Vaši svatbu nafotíme a natočíme. Mám k dispozici i fotobudku se spoustou rekvizit. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.

• Dobrý den, píšu SZ

• Zdravím, hlásím se jako Valach a fotografka 🙂. Mrkněte ke mně na web, pokud se vám moje práce bude líbit, budu ráda, když napíšete 🙂 .

• Dobrý den,
    fotíme i točíme. Portfolio najdete na webu.
    Hezký den
    Markéta

• Jáá su Valach! Více informací posílám v soukromé zprávě, tak se určitě ozvěte 🙂

Gabriela

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím.
    Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography.
    Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím 🙂
    Pěkný den,
    Jakub

• Dobrý den, jsem vám k dispozici 🙂

• Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša. 🙂

• @dixied  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    fotograf Martin Máslo

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Všem moc děkuji 🙂 fotografku už jsem si vybrala

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

Kromě klasického focení nyní
    nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

• Sponzor fóra

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Profesionální fotokoutek Funbox je skvělá atrakce, která přinese spoustu zábavy na vaši svatbu. odneste si sebou originální dárek a krásnou vzpomínku.
    Dokonalé zachycení okamžiků z Vašeho životního dne. Moje fotky jsou tu pro Vás.
    Fotografka s desetiletou zkusenosti foceni svateb jak v Ceske republice, tak i po Evrope.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů