Hledám fotografa/fotografku na termín 5.9.2015 JM

26. led 201514

Krásný den, hledám fotografa/fotografku na 5.9.2015. Svatba bude na Jižní Moravě v Lednici.

• @fredda1  Dobrý den, dovolím si doporučit manželé Vlkovi z Olomouce (vlkfoto.cz), třeba by Vás jejich tvorba oslovila nebo z Břeclavi Tomáš Frolec (tomasfrolec[tecka]com). S pozdravem Martin Lysek 🙂

• Hezký den,
    Váš termín mám volný, v Lednici na zámku jsem už fotil, fotky z těch míst jsou luxusní.
    Koukněte se ke mě na web a případě zájmu mě kontaktujte.
    Zdraví, Zdeněk

• Dobrý den,

zářijové termíny máme ještě volné. Lednici máme také odfocenou. 🙂 Budeme moc rádi, když se mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    zatím máme volno, poslali jsme Vám SZ.
    Pěkný den
    J+P Nejedlí

• @fredda1 Hezký den, termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. 🙂 Jezdíme ve dvou, vlastním automobilem a s dostatečným předstihem. Na přání vozíme fotokoutek... 🙂

Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! 🙂

• Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín, do Lednice to mám 10 km..
    Mrkněte na mé stránky, nebo profil a pokud Vás styl zaujme, ozvěte se.
    Přeji pěkný den,
    Soňa Goldová

• Hezký den, Břeclavsko moc dobře znám, ráda tam fotím, ty vodní nádrže a tak. :o). Do interní zprávy Vám zasílám ceník.

• Dobrý den nevěsto, termín máme volný a ráda bychom dojeli 🙂 Více práce naleznete na webu. S pozdravem. Vlaďka M.

• Dobrý den,
    koukněte i k nám na stránky. Věřím, že Vás zaujmeme.
    Fotíme ve dvou fotografech a nabízíme i službu vizážistky na místě.

Mějte se

Martin

• Dobrý den,

termín máme volný, cenově se vejdeme. Pokud by se Vám náš styl fotek líbil, více najdete na našem facebooku, ozvěte se 😉 fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Jsme z Kroměříže, ale fotíme po celé republice i v zahraničí.

Filip a Linda

• Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Matouš Bárta

• Hezký den,
    dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den...fotografka Petra Jansová

• Dobrý večer, váš termín máme také stále volný. Tak pokud jste si ještě nevybrali, tak budeme rádi, když zavítáte i na naše stránky a zvážíte naši nabídku, kterou vám zasílám do interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi

• Hezký den, termín je zatím volný, ukázky mé práce na webu.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Pravý moment fotografovat
    Svatební, portrétní a rodinná fotografka
    Tábor(sko) a Praha
    Svatby fotím jako dokument, který zachytí okamžiky a emoce v kombinaci s portrétními fotografiemi novomanželů.
    Váš výjimečný a neopakovatelný den, který s radostí zachytím na fotografiích 🙂
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů