Hledám fotografa/fotografku na termín 5.9.2015 JM

Krásný den, hledám fotografa/fotografku na 5.9.2015. Svatba bude na Jižní Moravě v Lednici.
Odpovědět
Profilova fotka
@fredda1 Dobrý den, dovolím si doporučit manželé Vlkovi z Olomouce (vlkfoto.cz), třeba by Vás jejich tvorba oslovila nebo z Břeclavi Tomáš Frolec (tomasfrolec[tecka]com). S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný, v Lednici na zámku jsem už fotil, fotky z těch míst jsou luxusní. Koukněte se ke mě na web a případě zájmu mě kontaktujte. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zářijové termíny máme ještě volné. Lednici máme také odfocenou. :) Budeme moc rádi, když se mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volno, poslali jsme Vám SZ. Pěkný den J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@fredda1 Hezký den, termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. :-) Jezdíme ve dvou, vlastním automobilem a s dostatečným předstihem. Na přání vozíme fotokoutek... :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín, do Lednice to mám 10 km.. Mrkněte na mé stránky, nebo profil a pokud Vás styl zaujme, ozvěte se. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Břeclavsko moc dobře znám, ráda tam fotím, ty vodní nádrže a tak. :o). Do interní zprávy Vám zasílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín máme volný a ráda bychom dojeli :-) Více práce naleznete na webu. S pozdravem. Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i k nám na stránky. Věřím, že Vás zaujmeme. Fotíme ve dvou fotografech a nabízíme i službu vizážistky na místě. Mějte se Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, cenově se vejdeme. Pokud by se Vám náš styl fotek líbil, více najdete na našem facebooku, ozvěte se ;) fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Jsme z Kroměříže, ale fotíme po celé republice i v zahraničí. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Matouš Bárta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den...fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín máme také stále volný. Tak pokud jste si ještě nevybrali, tak budeme rádi, když zavítáte i na naše stránky a zvážíte naši nabídku, kterou vám zasílám do interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín je zatím volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?