Hledám fotografa/fotografku na svatební focení (25.10.2014, Mělník)

Hledám fotografa/fotografku na svatební focení (25.10.2014, Mělník)
Odpovědět
sice nefotím, ale z vlastní zkušenosti můžu doporučit Fotografie Lukáš Pětík, je registrovaný i tady, zkus se poptat u něho, se vším vyjde vstříc a je to milý a pohodový člověk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, budu ráda když se podíváte na mou práci a v případě zájmu se ozvete. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Neváhejte se kouknout na mou práci na můj web, kde najdete i můj ceník ;-) . V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta212 Dobry den, tento termin mam volny, pokud by Vas zaujala moje prace, rad se Vasi svatby ujmu. Mejte se Hezky ;).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taktéž se připojuji s volným termínem. Veškeré informace včetně portfolia a ceníku najdete na našich webových stránkách. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu pro Vás, Mělník kousek:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tady má někdo v portfoliu i cestování časem :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
LIDI, TOTO JE Z ROKU 2014 !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou fotografování. Více info na webu a FB. Krásnou svatbu přeji Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?