Hledám fotografa/fotografku na svatbu 16.8.2014, Opava

Profilova fotka
Opava, Ostrava. Nějáké tipy? Dobré zkušenosti a spolupráce??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) jezdíme po cele ČR ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také rád nabídnu své služby, moje práce najdete na mém profilu, mějte se hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vás pozvu do své galerie. Velice rád Vám svatbu vyfotím, mohu zajistit i některé rekvizity, kameramana,... Přeji Vám krásný letní den a věřím, že se uvidíme.
Odpovědět
@mispulsomm mě se líbí fotky : Lady Dobiášové, Ladislava Káni , Michaely Sklarčíkové,Hany Pálkové,Michaely Křivánkové, Evy Petřekové. Mají i přijemné ceny. Trochu dražší , ale skvěli jsou : Michaela Bernatíková, Eva Palkovičová.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád se opět podívám do Opavy/Ostravy, takže v případě zájmu se neváhejte ozvat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam zatim volny. Muzete mrknout ke mne na profil. V pripade zajmu rada zaslu cenik na email :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mladej Novotnej začal fotit svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulsomm Krásný den, ráda za Vámi přijedu i na konec světa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám budu k dispozici :-)
Odpovědět
Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, s manželkou rádi za svatebním focením cestujeme. Mrkněte na náš profil nebo web a v případě zájmu Vám můžeme být k dispozici. Přejeme pěkný den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby. Foto na profilu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?