Hledám fotografa či fotografku na 3. 9. 2016 (Královské Poříčí)

Hledám fotografa za přijatelnou cenu na 3. 9. 2016 (Královské Poříčí) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout služby našeho ateliéru. Všechny ceny najdete na webu. krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Více fotek najdete na našem FB nebo webu. Pokud by se Vám má práce líbila, ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Přeji krásný den. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Děkuji, hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím volný :-) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra |Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?