Hledám fotografa buď na 8.9. nebo 15.9.2018

Dobrý den, hledám fotografa na tyto termíny, v pondělí máme s oddávajícím potvrdit jeden z termínů. Tak jsem si řekla, že si tady zkusím najít fotografa. Moc se mi líbí jemné, co nejvíce přirozené fotky. Chtěla bych fotit hlavně v přírodě, jednalo by se o focení obřadu, skupinová fota, focení novomanželů v přírodě v okolí, a poté něco málo z hostiny. Svatbu budeme mít v kostele nedaleko Boskovic (okres Blansko), svatba bude spíše menší max 30 lidí.V příloze jsou fotografie ve stylu, který bych si představovala. Prosím o sdělení cenové nabídky. Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v současné době mám volné oba termíny. Prosím podívejte se na mé stránky, kde naleznete veškeré informace a další ukázky mé práce. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volný termín 15.9.Ukázaka fotografií je zde + na webových stránkách, kde najdete veškeré potřebné informace, ohledně svatebních balíčku a cen. Nedokážu Vám říct cenu, jelikož nevím, kolik hodin si přejete focení. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda s Vámi proberu další informace. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak kouknete ke me na stranky..myslim, ze by se vam muj styl mohl zamlouvat;)
Odpovědět
@vyjimecnymomentcz Dobrý den, Vaš fotky se mi moc líbí, máte prosím volno oba termíny? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem rad, ze se libi:) 8. zatim ano a ohledne 15. budu vedet po vikendu, tak se budeme informovat?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@danus13 Dobrý den, možná bych Vám mohl vyhovovat. Mrkněte prosím na web. Budu se těšit, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, 15. 9. mám ještě volno a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@danus13 Dobrý večer, pokud se už nerozhodlo, tady je ještě moje troška do mlýna :-). Volno bych měl 8.9.2018. Standa Matouš
Odpovědět
Mrkněte na můj web a napište :). jsem z Brna :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den!:) Vaše termíny mám volné a bude mi ctí fotit Váš velký den. Pro více informací navštivte prosím můj web a pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když napíšete. :) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín 15 .9. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danus13 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín 15.9. mám volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@danus13 Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. 15.9. máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, rád nafotografuji Váš svatební den. Mám volný termín 15.9.2018. Z Boskovic pocházím. Krásný den Jarda Jelínek fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?