Menu Forum

Hledám fotografa a kameramana na svatbu 13.9.2014

17. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucilepe
Registrovala se 1. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
lucilepe
Registrovala se 1. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha - západ.
 Dobrý den,

hledám fotografa a kameramana na svatbu 13.9.2014 v okolí Benešova. Budu moc ráda za jakékoli vaše nabídky či nějaká doporučení na někoho šikovného, příjemného a cenově přijatelného.

Děkuji moc. emoticon
15. únor 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, třeba se Vám naše práce bude líbit emoticon
15. únor 2014 ve 22:07  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

mohu vám nabídnout služby svatebního fotografa. Koukněte ke mě na web či sem na profil. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Myslím, že vaše požadavky splňuji emoticon .

Hezký večer, ZeZu
15. únor 2014 ve 22:30  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

Foto a video - Region Brno
4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, když mrknete na mé fotografie a dáte mi případně vědět emoticon
15. únor 2014 ve 22:40  •  pavelkrcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@lucilepe Dobrý den. Nejprve gratulace k Vaší chystané svatbě! emoticon Ráda bych Vám nabídla své fotoslužby. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé ráce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se pěkně, Petra
16. únor 2014 ve 02:50  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. únor 2014 v 08:32 • 123fotime
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web.
Pokud by se Vám líbil můj styl focení, ozvěte se, nabídnu cenu dopravy...Přeji krásný den.
16. únor 2014 v 08:46  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@lucilepe Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
16. únor 2014 v 11:15  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. I k nám na stránky se můžete podívat. Termín máme zatím volný. (Spolupracujeme s výše uvedenou videotvorbou emoticon Pěkný den. Petra
16. únor 2014 v 11:38  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve zprávě posílám více informací.

Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
16. únor 2014 v 11:50  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubnerova
Registrovala se 31. března 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
hubnerova
Registrovala se 31. března 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Teplice.
 Dobrý den, nám fotil Dmitrij Tkačuk- doporučuji!emoticon
16. únor 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. únor 2014 v 17:39 • fotofox
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
 @4eyes Dobrý den, můžu také požádat o více informací v rámci svatebního videa ve zprávě? Děkuji.
18. únor 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den emoticon,
termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky pod příspěvkem , kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
18. únor 2014 v 08:51  •  www.kkfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
Váš termín máme zatím neobsazený. Zkuste si projít naše portfolio fotografií a videa. Máme balíčky foto+video, které vycházejí velmi výhodně. Pokud by Vás náš styl zaujal, moc rádi si s Vámi domluvíme předsvatební schůzku k probrání všech podrobností a podepsání smlouvy.

Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
18. únor 2014 ve 13:06  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky prací a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
25. únor 2014 v 10:38  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
25. únor 2014 v 10:59  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucilepe
fotoportrét
fotoportrét
lucilepe
 Dobrý den,

chtěla bych vám všem poděkovat za vaše nabídky. Vaše stránky jsem opravdu pečlivě procházela a pokud jsem narazila na to co jsme hledali, tak jsem rovnou i kontaktovala.

Fotografa se nám již podařilo sehnat s kameramani mají dveře stále ještě otevřené emoticon

Moc vám děkuji za váš čas i nabídky
16. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Zrovna včera jsem fotil na zámku Jemniště. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
16. bře 2014 ve 21:35  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobry den,
termin mame take volny - i pro kameramanske sluzby! Vice informaci o nas najdete na nasich webovych strankach.
Marie Bartosova / svatebnifoceni
17. bře 2014 v 11:21  •  www.svatebnifoceni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí