Hledám fotografa a kameramana na sobotu 11.6.2016 z vyškovska, brněnska a okolí

Dobrý den, hledám fotografa na sobotu 11.6.2016. Svatba se bude konat na hotelu Allvet nedaleko Vyškova smer Brno. Fotky chci originalni, ale vesele. Prosim nevěsty o doporučeni a fotografy a kameramany o nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@ondy13 dobrý večer, také posílám info do Vaší pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, mam volno a rada Vam svatbu nafotim. Podivejte se prosim na me webove stranky, vetsina svateb je z Anglie, v Ceske republice fotim prvni sezonu, pokud Vas zaujmou rada s Vami vse proberu, Hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Prosím, navštivte můj profil, nebo webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny dobry večer, Váš termin mam v tuhle chvili volny - v případě zajmu mne kontaktujte - ráda se s Vámi sejdu osobně. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @ondy13, jsem k dispozici a rád svatbu nafotím. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@ondy13 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?