Hledám fotografa a kameramana na 30.4..2016, Slavkov u Brna

Hledáme někoho, kdo by zvěčnil náš svatební den 30.4.2016. Svatba se bude konat ve Slavkově u Brna. Prosím o nabídky, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své fotografické služby. více o mě naleznete v mém profilu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám službu dvou fotografů a kameramana. Celková cena za 12 hodin přítomnosti je 16 000 Kč. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby fotografa. Na můj ceník se můžete podívat na webu. V případě potřeby jsem schopen se domluvit na jiném typu fotografování, nejen podle přesného balíčku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mirek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?