Hledám fotografa - 7.5. 2016, Praha -východ

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu, která se bude konat 7.5. ve Škvoreckém dvoře (u Říčan u Prahy), obřad, hostina i večer na stejném místě. Ideálně na celý den. Prosím o nabídky, kdo by měl volný termín, a o zaslání ceníku do zpráv. děkuji i za případné tipy, na koho se obrátit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ceník zasílám ve zprávě.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, koukněte k nám na webovky. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rada bych Vam nabidla sve sluzby :) Mam reportazni, prirozeny styl foceni, budu rada, kdyz mrknete na me prace na mem profilu, webu ci fb strankach. Nabizim take predsvatebni konzultaci, cenik najedte ve zprave, budu se tesit na Vasi opdpoved, pekny den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@tamttam Dobrý den, také hlásím volný termín. Jsem z Pha, mám to kousek. Posílám zprávu. ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, poslal jsem Vám SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, rád budu součástí Vašeho svatebního dne. :) Vámi požadovaný termín mám stále volný. Navštivte mé stránky, kde naleznete obsáhnou galerii svatebních fotografií i ceník se třemi druhy svatebních balíčků, ze kterých si jistě vyberete. Budu se těšit na možnou spolupráci. Mějte pěkný den, s úctou Tomáš Čermák.
Odpovědět
Profilova fotka
@tamttam Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa, nabídku posílám do zprávy. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Komplet balíčky včetně aktuálních akcí na našem webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Prahy. Váš termín mám zatím volný, velmi ráda bych Vám nabídla svoje služby. Více zasílám do soukromé zprávy. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano ráda vám váš den D vyfotím. Mrkněte prosím na stránky. V květnu mám slevu a fotím už od 3000 kč. Přeji krásný večer Mirka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické dovednosti. Tento termín mám zatím ještě volno. Budu rád, když se podíváte na můj profil nebo webové prezentace. Pokud Vás má nabídka zaujme neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásné den. :-) S pozdravem a úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný ;) Posílám do zpráv cenovou nabídku. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím s volným termínem. Ceník mám na webu. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásím volný termín. Ceník i obsah jednotlivých fotobalíčků mám na webu. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Nabídku jsem poslal do zprávy. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@tamttam Krásný večer, termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám interní zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@honza_turek @enda.eva Dobrý deň, chcem Vás len poprosiť, aby ste do budúcna vkladali do diskusií max. 3 fotografie :) Chceme, aby bolo fórum čo najprehľadnejšie, a aby každý našiel hneď to, čo potrebuje, čo pri väčšom množstve foto nie je práve najľahšie :) Platí, že hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde si nevesty vedia kedykoľvek viac z Vašej tvorby prezrieť. Ak chcete pridať do fóra väčší počet foto, je lepšie ak ich dáte na jeden spoločný formát a ten potom uverejnite. Ďakujem za spoluprácu, pekný deň, Petra, 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
za mě doporučuji Zuzku Zezulovou Zezu foto, fotila nám svatbu a maximální spokojenost!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tamttam Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den termín mám volný a ráda bych se Vám nabídla k nafocení Vašeho důležitého dne Více info v SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a tento termín mám volný. Vaši svatbu mohu nafotit do 5 tisíc Kč. Budu ráda, když se ozvete. Zdenka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, Termin mam jeste volny a rad prijedu. Veskere info na mem webu. Cenu delam na miru podle toho co vse budete chtit, ne kazdy chce tistene foto a knizky atd.. obecne 10-25k/den Tomas
Odpovědět
Dobrý den, děkuji všem za nabídky a za reference, počet mě opravdu příjemně překvapil. Už mám vybráno pár favoritů a s těmi momentálně jednám, další nabídky tak už nepotřebuji. Ještě jednou děkuji a přeji všem fotografům a nevěstám krásné světlo a úžasné záběry. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?