Hledám fotografa 27.8.2016

Ahoj, hledám fotografa na naši svatbu v Praze 27.8.2016. Nejlépe na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, s radostí budu Váš fotograf, pokud Vás mé fotografie a ceník zaujmou. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
@katkaaapetr Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, cenovou nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete se podívat ke mě na stránky, jestli Vás moje práce a nabídka zaujme. Lukáš Urban PS. Nejradši fotím celý den ;-)
Odpovědět
Děkuji všem, už máme zřejmě vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Praha je můj domov. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si Vám dovolím nabídnout své služby ;) Více info posílám do sz. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katko, termin mam stale volny a rada ti prijedu svatbu nafotit :) Mrkni na muj web nebo fb, mam tam spoutu ukazek praci :) Cenik zasilam ve zprave Pekne velikonoce Katka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S přáním hezkého dne, Robin.
Odpovědět
Děkuji všem, fotografa máme vybraného, do dnešního dne mi přišlo 25 nabídek z toho dokonce čtyři od lidí co zde ani nemají profil PRO přesto své služby zde nabízejí.... Ty jsme škrtli rovnou, když nemají tu slušnost si zde zaplatit profil PRO, už to něco vypovídá o jejich charakteru. Práce profíků si vážím a jsem neskutečně šťasná že se najdou i slušní lidé, kteří narovinu napíší jak se věci mají a kolik za službu požadují.
Odpovědět
Článek se načítá
@katkaaapetr Tak to se stalo i mně. Do zprávy mi přišlo několik nabídek od lidí, kdo tu mají profil "kde nic tu nic" , prostě prázdný a nabízeli služby s odkazy. Kdyby to aspoň stálo za to, ale hold někteří nemají soudnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme. Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě. :) Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu Vám rád nabídnu své služby :) S přáním hezkého dne, Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my si dovolujeme nabídnout své služby - v tomto termínu máme volno a z naší nabídky balíčků si jistě vyberete :-). Pote dohdneme vse potrebne na osobni schuzce. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?