Hledám fotografa - 23.5.2015, okolí Turnova

Dobrý den, hledám volného fotografa na sobotu 23.5.2015. Svatba bude v okolí Turnova. Děkuji za jakýkoliv tip v odpovědích či osobní zprávě. Díky Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@edith77 Krásný den, zasílám interní zprávu. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@edith77 Dobrý den, také máte zprávu :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Fotím převážně v západnější a jižnější části Čech, ale ráda dorazím i k Vám :) (orientační ceník mám na webu, + mírné dopravné). Mou předností jsou nekýčovité fotky a několik originálních překvapení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@edith77 Dobrý den. Mohu Vám nafotit svatbu podle Vašich požadavků. Do Turnova to mám kousek. Další fotky a ceník najdete na webu pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídnu také naše služby. Jsme z Mladé Boleslavi, takže do Turnova to máme kousek. Fotíme vždy ve dvojici. Mrkněte na naše stránky nebo na náš facebook, případně tady na náš profil. Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Poslal jsem Vám interní zprávu. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Všem moc děkujeme za tipy a nabídky. Finální rozhodnutí ještě nepadlo, ale nabídek je tolik, že na další už nemáme kapacitu:). Hezký den všem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Medium", "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Turnov má krásné okolí, manželka pochází z tohoto kraje, tak to tam znám. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mohu nabídnout své profesionální služby. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Budeme rádi, když se kouknete na náš profil, kde najdete ceník a ukázky práce. S pozdravem David Rajdl a Klaudie Najmanová
Odpovědět
Rozhodně doporučuji Miloše Šálka, který je přímo z Trutnova. Fotil nám minulý rok svatbu a byl úžasný a fotky super.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se do Turnova to mám kousek. Pěkný den Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych si dovolil nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?