Hledám fotografa 20.6. 2015 olomoucko.

Profilova fotka
Ahojte, hledám fotografa z olomoucka, který by měl čas nafotit naši svatbu 20.6. 2015. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka29 Dobrý večer, pro Olomoucko, přímo z Olomouce doporučuji manželé Vlkovi, Martina & Pavlínu (vlkfoto.cz). Třeba by se Vám jejich tvorba zalíbila a nebo z Opavska shodou okolností doporučuji Jana Vlčka (vlcekjan.cz). Nemají sice nic společného, krom podobných příjmení, ale rvou se pro vytoužený výsledek jako vlci. ;-) S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka29 Dobrý den, jsem z Přerova a mám volno pokud se vám má práce bude líbit napište. hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, z Olomoucka nejsem ale domluva je možná. Více info je na webu. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem ze Šternberka a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se... Martin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Váš termín máme zatím volný. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Máme čas :-) Mrknite na naše stránky a v prípade, že sa fotky zapáčia nás neváhajte kontaktovať. Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pro objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Navíc při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry večer, ve Vámi uvedený termin mám také volno. V případě zájmu jsem Vám plně k službám. Náhled moji tvorby naleznete na webu nebo zde na mem profo-profilu ;) Pokud by Vás má práce zaujala a domluvili jsme se do konce roku - získáte na svatebni balíček dle výběru 10% slevu. S přátelským pozdravem Blahová (BlahowiczFoto)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Pokud by Vás můj styl práce zaujal, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@tjfoto Zkuste si nejdrive precist pravidla serveru, praci mohou nabizet pouze PRO s placenym uctem. Predpokladam ze Vam admin Vase prispeky behem chvile smazne.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan Nehledě na to, že to je poptávka z listopadu 2014 :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nikko, na Olomoucku působí skvělý svatební fotograf Lukáš Navara, je to můj dobrý přítel s kterým navzájem spolupracujme. Tento termín má full. Pokud se Vám budou líbit moje svatební fotky, neváhejte a ozvěte se. Velmi rád Vám nafotím svatbu. Tento termín mám ještě neobsazen, jako jeden z mála. S pozdravem Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nikka29 Ráda Vás zvěčním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?