Hledám fotografa 17.7.2021

Profilova fotka
Hledám fotografa na svatbu 17.7.2021 na zámku Kačina u Kutne hory 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám soukromou zprávu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
KRÁSNÝ DEN :) Kdybych zaujal, mám ještě volno ;) S pozdravem Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravíčko, Kutná Hora je i v mém rajónu. 17.7.21 mám volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Na zámku Kačina jsme již fotili. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi vám svatbu nafotíme. Jestli vás zaujme naše tvorba, dejte mi vědět🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@luckah26 Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i k nám, pokud se Vám naše tvorba bude líbit, velmi rádi Vám budeme k dispozici 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@luckah26 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, mám volno, když tak se ozvěte :-) S pozdravem Vít Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?