Hledám fotografa 17.7.2021

11. lis 202013

Hledám fotografa na svatbu 17.7.2021 na zámku Kačina u Kutne hory 😊

• Dobrý den, poslal jsem vám soukromou zprávu🙂

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• KRÁSNÝ DEN 🙂

Kdybych zaujal, mám ještě volno 😉

S pozdravem

Vráťa

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Zdravíčko, Kutná Hora je i v mém rajónu. 17.7.21 mám volný termín.

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Dobrý den,
    rádi vyfotíme.
    Na zámku Kačina jsme již fotili.
    Více info posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Dobrý den, moc rádi vám svatbu nafotíme. Jestli vás zaujme naše tvorba, dejte mi vědět🙂

• @luckah26  Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Dobrý den,
    můžete se podívat i k nám, pokud se Vám naše tvorba bude líbit, velmi rádi Vám budeme k dispozici 🙂

• @luckah26  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Hezký den,

mám volno, když tak se ozvěte 🙂
    S pozdravem

Vít Černý

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím.
    Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography.
    Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím 🙂
    Pěkný den,
    Jakub

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.
    Zdravím budoucí nevěsty,
    nabízím fotografické služby nebo fotokoutek za příjemné ceny, příjemný přístup a super zážitek. Vaše dotazy ráda zodpovím 🙂
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů