Hledám fotografa 12.9.2015 Zlínsko

Hledám kvalitního fotografa na náš svatební den 12.9.2015 Děkuji za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme tu všichni, koukněte se ke mě na web, třeba se bude líbit. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdeneksvoboda musim uznat ze jste mne tim komentarem, tedy zacatkem, opravdu pobavil :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer :) termín máme ještě volný :) působíme i ve Zlínském kraji :) pokud budete mít zájem, budeme rádi, když se podíváte náš web případně facebook :) Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, máme tiež voľný termín. Mrknite k nám na web alebo FB :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
@monicka67 Dobrý den, má nabídka je zde na mém profilu a webu. Prosím, koukněte se ;-) S pozdravem, Ing. ALEŠ VITALÍK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my dva taky hlásíme volno! A jsme z Kroměříže, takže do Zlína a okolí kousek... Pokud by se Vám líbil náš styl práce (více najdete na facebooku, web nestíháme aktualizovat), ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
A kde to přesně máte? Termín mám zatím volný :o) Kvalitu fotek musíte posoudit sama :o) ale fotografii jsem studovala, tak snad kvalitní budou :D
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám volný, rád nabídnu svou práci. Mějte se hezky David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vás pozvu na návštěvu své práce tady na profilu nebo fb či webu. V případě zájmu budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
za mě můžu doporučit pana aleše vitalíka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Matouš Bárta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme soukromou zprávu. J+P Nejedlí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Nejsem sice ze Zlína, ale rád se tam opět podívám, mám na něj krásné vzpomínky. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám ještě volný. Moji práci můžete posoudit na zdejším profilu, webu nebo facebooku :-) Přeji, ať najdete toho pravého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :) Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?