Hledám dobrého fotografa na svatbu 29.6.2019

Dobry den, Hledam fotografa,datum 29.06.2019. Jedna se o svatbu na Vysocine,foceni by probihalo cca od 8 hodin do 16 hodiny. Dekuji predem za rady a doporuceni.
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekmartina Zdravím zkuste podívat na stránky petrkotrlik.cz dojede kamkoliv po celé čr . Nás bude také fotit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím. Máte zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohl bych Vám svatbu nafotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekmartina Nevěsto mohu Vám být k dispozici, termín mám volný. Cenovou nabídku posílám do SZ. Hezké dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu nafotím, veškeré info a cena je u mě na stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotografuji, více najdete na mých stránkách:)
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekmartina Dobré odpoledne, nabízím hned dva fotografy. :-) Na Vysočinu jezdíme fotit pravidelně a rádi. Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekmartina Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
@prcekmartina Dobrý den, Vámi vybraný termín mám volná a ráda bych Vám nabídla své služby. Více informací naleznete na mém webu. Děkuji, hezký den. Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a ráda nafotím vaši svatbu. Vše podstatné najdete na webu :-) nebo napište zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekmartina Martino přeji hezký den, přikládám ceník a níže je i odkaz na web. Váš termín mám zatím volný. Zdravím :) Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. - já jsem totiž dobrý fotograf! Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 29.6. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-) Jsem z Prahy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. V případě zájmu, Vám rád Vaši svatbu nafotím. Mé portfolio a moji práci naleznete na mých webových stránkách. Na stránkách naleznete i moji nabídku. Děkuji. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím k dispozici. Více ukázek mé práce je k vidění na mém profilu nebo webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jsme z Havlíčkova Brodu - rádi se s Vámi setkáme osobně. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Veškeré cenové nabídky mám na webu a samozřejmě i ukázky fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?