Hledám dobrého fotografa na 5.7.2014 v Mladé Boleslavi

Chtěli bychom vyfotit příjezd svatebčanu, obřad, fotky se svatebčany a fotky novomanželů
Odpovědět
Profilova fotka
@orsaken Zdravím Vás. Váš termín mám prozatím volný. Bude mi potěšením, pokud zavítáte na můj profil - buď zde na beremese, nebo na můj svatební blog v odkazu pod tímto textem. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@orsaken Dobrý večer, i já vám ráda nabídnu své služby. Koukněte na můj web či na profil zde na beremese.cz a neváhejte mě kontaktovat pro zaslání nabídky. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme přímo z Mladé Boleslavi a termín máme zatím volný. Fotíme ve dvojici, tudíž můžeme zaručit více fotografií, nápadů a pohledy z různých úhlů. Navíc na tuto sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnout zde, případně také na facebooku. Budeme se na Vás těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orsaken Krásný večer. Ráda bych Vám nabídla své foto služby. :-) Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce (vč. referencí) podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se hezky, Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orsaken Dobrý večer. I k nám na web můžete nahlédnout. Jsme z Pardubic, nicméně býváme u Nymburka, což je do Boleslavi nedaleko :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Hezký den Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučit mohu jen jediné... Podívat se na fotky fotografů a vybírat dle toho co z fotek citíte. V daný termín mám volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, váš termín na státní svátek mám prozatím volný a mohu vám ho nabídnout :) Jukněte ke mě na profil - jsem z Liberce:).
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád se vložím do mozaiky nabídek. Tento termín mám také zatím neobsazen. Pokud Vás moje portfolio zaujme, neváhejte mě kontaktovat, kontaktním formulářem na stránkách pod tímto odkazem. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?