Hledá se svatební fotograf s volným termínem 1.9.2018

Poptáváme fotografické služby pro nafocení rodinné oslavy svatby s termínem 1.9.2018 v okolí Zlínska. Svatební obřad by byl na poutním místě v Provodově a samotná oslava pak v Pozlovicích u Luhačovic. Předpokládáme, že by se rovněž fotilo dopoledne v místě nevěstina bydliště Vlachovic. Jedná se nám o reportážní pojetí svatby s emocemi. Naše představa času focení by byla cca od 9h ráno do 20-21h večera. Předem moc děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme fotografující pár a rádi Vaši svatbu nafotíme. Pokud by byl zájem o naše služby, prosím, kontaktujte nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zatim jeste mam termin volny .... Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií + informace najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdrvem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojítk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Markéto a Petře, celodenní svatba je z hlediska zachycení emotivních chvil pro fotografa určitě ten nejlepší prostor. Pokud Vás zaujme moje práce do Zlína jezdím, není problém se potkat a pobavit se. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@petr_marketa Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Ukázky mé práce a další informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Prosím podívejte se na mé webové stránky, kde naleznete více informací i fotografií. V případě zájmu Vám rád ukážu více reportážních fotografií osobně nebo přes Skype. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlasím s volným termínem. Ukázku mé práce nejdete zde na kartě nebo na webových stránkách, které mám uvedené na profilu. Nabídku s ceníkem posílám v soukromé zprávě :) Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?