Hledá se šikovný fotograf - 13.05.2017 Praha

Dobrý den, hledáme šikovného fotografa na naši svatbu 13.05.2017 v Nebušicích, Praha 6. Předem díky za všechny nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se hlasim :) ještě mám volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám budou fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace najdete na mých stránkách. S přáním příjemného dne Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, take jest k dispozici. Informace mám na webu. Můžeme se sejít, jsem z Prahy. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Dolce villu a Nebušice dobře znám, dělal jsem tam už čtyři svatby. Přikládám pár fotek odtud... Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezkou neděli S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nepsika Dobrý večer, připojuji pár fotografií a pokud se budou líbit, tak já mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.coupleofprague.com za mě top ! (y)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád budu Vaši svatbu fotit. Pro další informace se prosím podívejte na můj profil a především web. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@nepsika Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?