Hledá se fotograf z okolí Ostravy na svatbu 31.8.2019

Dobrý den, hledám fotografa z okolí Ostravy, Frýdku Místku na celodenní focení svatby, která bude 31. 8. 2019. Neznáte někdo šikovného fotografa? Budu ráda za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja bych kdyztak o jednom vedel:) Kouknete ke me na stranky, kde naleznete jak ukazky tak info. Ovsem posouzeni o sikovnosti necham na vas:) Hezky den preji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, navrhuji sebe :-D Mrknete na me webovky a pokud se Vám práce budou libit, rada s vami proberu vsechny detaily :) Preji hezky den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :) Já jsem přímo z FM, takže také nabízím své služby :). Jestli byste měla zájem, můžeme se sejít osobně :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy a svatbu Vám ráda vyfotím. Pokud se Vám moje portfolio líbí, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Ostravu i Frýdek mám blízko :) Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju Martina Poštulku, podle mě jeden z nejlepších fotografů (nejen) na Ostravsku, jeho fotkami se kochám pravidelně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací :) Není problém se na čemkoliv domluvit :) Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný. Přeji hezký zbytek dne a krásné vánoce S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás váš termín máme ešte voľný počas celého januára ponúkame aj novoročné zľavy na svadobné balíčky poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! šikovných fotografů znám spousty, ale moc rád bych Vaši svatbu fotil sám. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?