Hledá se fotograf z okolí Ostravy na svatbu 31.8.2019

10. led 201915

Dobrý den, hledám fotografa z okolí Ostravy, Frýdku Místku na celodenní focení svatby, která bude 31. 8. 2019. Neznáte někdo šikovného fotografa? Budu ráda za tipy 🙂

• Dobry den, ja bych kdyztak o jednom vedel🙂 Kouknete ke me na stranky, kde naleznete jak ukazky tak info. Ovsem posouzeni o sikovnosti necham na vas🙂
    Hezky den preji

• Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ.
    S pozdravem
    FF

• Dobry den, navrhuji sebe 😃 Mrknete na me webovky a pokud se Vám práce budou libit, rada s vami proberu vsechny detaily 🙂 Preji hezky den Katka

• Sponzor fóra
  • Zdravím 🙂
    Já jsem přímo z FM, takže také nabízím své služby 🙂. Jestli byste měla zájem, můžeme se sejít osobně 🙂
    Pavel

• Dobrý den, jsem z Ostravy a svatbu Vám ráda vyfotím. Pokud se Vám moje portfolio líbí, budu ráda, když se ozvete.

Krásný den,
    Lenka

• Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.

• Dobrý den,

velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Ostravu i Frýdek mám blízko 🙂 Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete 🙂

Krásný den,
    Katka Skupieňová

• Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv

• Doporučuju Martina Poštulku, podle mě jeden z nejlepších fotografů (nejen) na Ostravsku, jeho fotkami se kochám pravidelně. 🙂

• Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. 🙂

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza

• Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    Martin Máslo

• Přeji pěkný den,

velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací 🙂 Není problém se na čemkoliv domluvit 🙂

Simona

• Dobrý den, milá nevěsto,

kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný.

Přeji hezký zbytek dne a krásné vánoce

S pozdravem

Vratislav Jenšík

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás váš termín máme ešte voľný počas celého januára ponúkame aj novoročné zľavy na svadobné balíčky poslala som vám aj súkromnú správu

• Dobrý den a gratuluju!

šikovných fotografů znám spousty, ale moc rád bych Vaši svatbu fotil sám.
    Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu.
    Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh.

Zdravím a ješte jednou gratuluju.
    Tomáš

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat