Hledá se fotograf z okolí Kladna nebo Prahy na 6.8.2016

17. úno 201617

Hledám dobrého a levného fotografa pro náš svatební den. Focení a natáčení by bylo celý den. 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    můžete se podívat na mou práci. Termín mám volný.
    Lukáš Urban

• Zdravím,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
    LUMA PHOTO

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

i já hlásím prozatím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na facebooku a webu), ozvěte se 😉

Filip

• Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše foto služby. Svatby fotíme ve dvou fotografkách a předsvatební schůzka je u nás samozřejmostí. Budeme se těšit. 🙂

• Hledáte svatebního fotografa? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.

• ahojky zkus Martin Šašek.-)

• Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.

• @verisek10verunka
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý den, nabízím své služby - foto+video+fotokniha , pokud by jste měla zájem o nezávaznou osobní schůzku, budu ráda, jsme z Kladna , do Lidic jezdíme často . S pozdravem Ivana Caltová, Fotostudio Paviva

• Pěkný den,
    zkuste se prosím mrknout na mé portfolio.
    V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé)

Mějte se krásně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den,
    Váš termín mám zatím neobsazen.
    Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu.
    Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz

• Dobrý den,

mám Váš termín také zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce 😉

Přeji krásný den

Vratislav Jenšík

• Dobrý den,

rádi bychom Vám nabídli naše služby. Jsme fotografické studio z Prahy a Váš termín máme zatím volný. Podrobnější informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy.

Přeji příjemný den

AP Fotostudio

• Dobrý večer, není nic jednoduššího než se domluvit na všem podle vašich představ...je to Váš den. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web 🙂.
    Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí...

Budu se těšit na případné setkání.

S přáním pěkného večera.

Standa Matouš

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu.
    Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.

• Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. s pozdravem Petra Jansová

• Dobrý den,

ano volno mám a velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Podívejte se prosím na stránky, jistě vás osloví.

Budu se těšit na setkání.

Zdraví vás Mirka Bendová

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Jsem fotografka z Bučovic (Jihomoravský kraj). Ráda zachytím váš velký den. Krásné momenty proměním ve vzpomínky, ke kterým se budete chtít vracet.
    Fotografka s desetiletou zkusenosti foceni svateb jak v Ceske republice, tak i po Evrope.