Hledá se fotograf srpen 2016

Profilova fotka
Zdravím, hledám kvalitního, ale ne příliš drahého fotografa, který umí vyfotit zajímavé fotky. A to i s ženichem, který se naprosto nerad fotí. A který má ještě nějaké volné termíny v srpnu 2016 V okolí Chocně, Pardubic atd. Díky za návrhy :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@manelka88 Ženichů, kteří se neradi fotí, je hodně a nejedna nevěsta je překvapená, co se z nich dá dostat;) Nějaké srpnové termíny máme ještě volné a když budete chtít, rádi přijedeme. Jindřich a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na stránky, jsou tam ještě volné termíny, tak třeba se trefím do toho Vašeho. Na webu najdete také fotky a ceník. Přeji hezký lov na togorafa. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, a jaký máte termín? V srpnu mám již s určitostí plno 20.8. (a v podstatě i 19.8., protože na jeden víkend beru jen jednu svatbu). Jsem sice z Ostravy, ale mohu dorazit. Jezdím i dál, třeba i do Kladna :-). Pokud Vás moje tvorba zaujme, budu moc ráda, když se ozvete. Pošlu Vám do soukromé zprávy cenovou nabídku. Mariana Ryšavá P.S.: Myslím, že většina ženichů se neradi fotí, ale pokud uděláme focení pohodové a přirozené, spoustu z nich je pak překvapených, že to vlastně není až tak hrozné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme srpen volný, takže pokud by se Vám naše práce líbila (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na web i profil, pokud Vás práce osloví, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Takových už bylo, co se neradi fotí, a nakonec vše bylo v pohodě :) Nějaký ten srpnový termín tam taky najdu, tak jestli se Vám zalíbí má tvorba, jsem Vám k dispozici. Mějte krásný víkend! Robert Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád za Vámi přijedu a zachytím Vám Váš svatební den :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout své služby. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, každý druhý ženich se nerad fotí, to je normální stav ;-) Jsem z Hradce, mám to kousek, rád se s Vámi potkám. Fajn den, Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete tam vše podstatné. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @manelka88, podívejte se i na mé stránky. Pokud Vám bude styl vyhovovat, můžeme se domluvit. Mám rád lidi, kteří se neradi fotí. Ale i ty co se fotí rádi. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout na mé portfolio. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@manelka88 @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
V srpnu ještě nějaké volno mám a pár ženichů, kteří měli téměř odpor k fotografovi, jsem už také zvládla :-) posílám zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, sice fotograf, ale fotit se také nemusím... tak pár triků mám. Pokud by se vám líbil můj styl focení, rád vám pomohu s "nefotičem" nafotit zajímavé fotky. Více fotografií najdete na mých stránkách a pro bližší informace jsem vám k dispozici. Pokud se jedná o celý den, zahrnuji do ceny i předsvatební "seznamovací" focení. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?