Hleda se Fotograf s citem:)

7. led 2022180

Dobry den, hledam fotografa/fotografku, ktery by rad nafotil nasi svatbu na Seči. Byla bych rada, kdyby uměl zachytit “silu okamziku” nežli nejake strojené fotky skupinek🙂. Budu rada za jakekoli doporuceni. Svatba bude 25.6.2022🙂

• Dobrý den,
    rádi vyfotime.
    Ukázku naší práce najdete na našem webu.
    S pozdravem Iva a Luboš.

• Dobrý den,
    pokud Vás osloví moje tvorba na webu, ráda nafotím Vaši svatbu 🙂

S pozdravem,
    Marcela

• Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu a Instagrame.

Hodně zdaru v plánování 🙂
    Patrik & Radka Schöberovi

• Sponzor fóra
  • Zdravím,
    nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí.
    Zachytit sílu okamžiku i je z mého pohledu to nejdůležitější a o to se nejen při focení svateb snažím. Nakolik je má snaha podle vašich představ můžete zjistit na mých webových stránkách a nebo ještě lépe na mém fb profilu Jakub Kruliš photography.
    Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím.
    Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂
    Mějte se pěkně
    Jakub

• Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla své služby.
    V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky nebo tady přes zprávy. 🙂

• Zdravím Vás,
    Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení. Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti.
    Přeji hezký den

Tomáš Tomášek

• Dobrý večer, Váš termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku s rekvizitami a ceny rozumné. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• @dominika_juroskova  Ahoj Domi, my všemi deseti doporučujeme @patrickhacha  ❤️ Díky němu máme opravdu nádherně zachycené emoce, fotky milujeme a nelitujeme ❤️

• Dobrý den, termín mám volný a na Seč to mám kousek. Veškeré informace mám na webu.

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • @tomasekfoto1  Dobrý den, moc hezké fotky. Ale proč se je většina nevěst v záklonu?

• @dominika_juroskova  
    Krásný den.
    Ráda bych Vám nabídla své služby fotografky.
    V případě zájmu se klidně ptejte.
    Krásný den
    Stanislava

• Dobrý den, Dominiko,

Ve své práci se zaměřuji právě na "sílu okamžiku" místo strojených fotek. Koukněte na můj web a pokud je to styl fotek, který hledáte, dejte vědět!

Tomáš

• Dobrý den,

kdyby Vás zaujala moje práce 🙂

Vráťa

• @dominika_juroskova  Dobrý den, uvolnil se mi tento termín a mohu nabídnout své služby. Více u mě na webu.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    Více fotek naleznete na Instagamu 😉
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.