Hledá se fotograf - Ostrava 22.8.2015

Dobrý večer, hledáme fotografa v termínu 22.8.2015 v Ostravě. Prosím nabídněte. Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marci_miro Poslední volná srpnová sobota, jestli budete chtít, veškeré info na webu nebo tady na profilu;) Pohodový den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Vřele doporučujeme Michala Krusberského. Zda má volný termín, netuším :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@marci_miro Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a jsem přímo z Ostravy. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební, ale módní. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník a info. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem loni měla na svatbě za fotografa Martina Kubečku a jsem moc spokojená. Má moc pěkné fotky. Za sebe doporučuji jeho.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @marci_miro s celé svatební sezóny mám už jen dva volné termíny. Mohu nabídnout své služby na Váš termín. Informace zašlu do SZ. S přáním krásného dne Karel Vojkovský
Odpovědět
Profilova fotka
oprava "z" celé :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pekný deň, som fotografka zo Slovenska a rada by som Vám ponúkla aj moje fotoslužby. Moje prace nájdete tu, alebo na mojej webstránke.Termín zatiaľ voľný :) s pozdravom SHINE VISION
Odpovědět
Profilova fotka
@marci_miro Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud Vás osloví moje práce, mohu Vám nabídnout své služby. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@marci_miro Dobrý den, také přidávám svou nabídku stát se Vašim svatebním fotografem. Jsem z Ostravy. Více mé práce naleznete na webu popř. fb. Pokud se Vám bude má tvorba líbit, neváhejte mne kontaktovat. S přáním hezkého dne, Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme ještě volný :) dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus pro klienty mám za super cenu vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut. Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, nejsem z Ostravy, ale dojedu zdarma :) pokud hledáte svatebního fotografa za bezkonkurenční ceny tak můžete kouknout na mé stránky :) Přeji hezký den...
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, podívejte se i na mě ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?