Menu Forum

Hledá se fotograf - Ostrava 22.8.2015

9. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
marci_miro
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
marci_miro
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
 Dobrý večer, hledáme fotografa v termínu 22.8.2015 v Ostravě. Prosím nabídněte.
Moc děkuji emoticon
4. kvě 2015 ve 23:09  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @marci_miro Poslední volná srpnová sobota, jestli budete chtít, veškeré info na webu nebo tady na profilu;)
Pohodový den.
J+P Nejedlí
4. kvě 2015 ve 23:43  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Vřele doporučujeme Michala Krusberského. Zda má volný termín, netuším emoticon.
5. kvě 2015 v 05:35  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@marci_miro Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a jsem přímo z Ostravy. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební, ale módní.
Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník a info.

Hezký den, Mariana Ryšavá
5. kvě 2015 v 08:07  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Já jsem loni měla na svatbě za fotografa Martina Kubečku a jsem moc spokojená. Má moc pěkné fotky. Za sebe doporučuji jeho.
5. kvě 2015 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

Foto a video - Region Praha
14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 Dobrý den @marci_miro

s celé svatební sezóny mám už jen dva volné termíny. Mohu nabídnout své služby na Váš termín. Informace zašlu do SZ.

S přáním krásného dne
Karel Vojkovský
5. kvě 2015 ve 14:42  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 oprava "z" celé emoticon
5. kvě 2015 ve 14:48  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 366 příspěvků a 94 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 366 příspěvků a 94 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pekný deň,

som fotografka zo Slovenska a rada by som Vám ponúkla aj moje fotoslužby. Moje prace nájdete tu, alebo na mojej webstránke.Termín zatiaľ voľný emoticon

s pozdravom
SHINE VISION
5. kvě 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

@marci_miro
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud Vás osloví moje práce, mohu Vám nabídnout své služby. S pozdravem, Ján Senčák
5. kvě 2015 v 19:46  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 11 měsíci)

@marci_miro
Dobrý den, také přidávám svou nabídku stát se Vašim svatebním fotografem. Jsem z Ostravy. Více mé práce naleznete na webu popř. fb. Pokud se Vám bude má tvorba líbit, neváhejte mne kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Radek Šviderský
5. kvě 2015 ve 22:17  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý večer,

termín máme ještě volný emoticon dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
5. kvě 2015 ve 23:05  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus pro klienty mám za super cenu vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut. Více v mém profilu a na webu.
6. kvě 2015 ve 12:38  •  martinkup.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín mám volný, nejsem z Ostravy, ale dojedu zdarma emoticon pokud hledáte svatebního fotografa za bezkonkurenční ceny tak můžete kouknout na mé stránky emoticon Přeji hezký den...
6. kvě 2015 v 15:10  •  www.foto-doma.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf
Víťa Večeřa PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf