Menu Forum

Hledá se fotograf - Ostrava 22.8.2015

9. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
marci_miro
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
marci_miro
1
Registrovala se 11. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
 Dobrý večer, hledáme fotografa v termínu 22.8.2015 v Ostravě. Prosím nabídněte.
Moc děkuji emoticon
4. kvě 2015 ve 23:09  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @marci_miro Poslední volná srpnová sobota, jestli budete chtít, veškeré info na webu nebo tady na profilu;)
Pohodový den.
J+P Nejedlí
4. kvě 2015 ve 23:43  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Vřele doporučujeme Michala Krusberského. Zda má volný termín, netuším emoticon.
5. kvě 2015 v 05:35  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@marci_miro Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a jsem přímo z Ostravy. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební, ale módní.
Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník a info.

Hezký den, Mariana Ryšavá
5. kvě 2015 v 08:07  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Já jsem loni měla na svatbě za fotografa Martina Kubečku a jsem moc spokojená. Má moc pěkné fotky. Za sebe doporučuji jeho.
5. kvě 2015 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

Foto a video - Region Praha
14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 Dobrý den @marci_miro

s celé svatební sezóny mám už jen dva volné termíny. Mohu nabídnout své služby na Váš termín. Informace zašlu do SZ.

S přáním krásného dne
Karel Vojkovský
5. kvě 2015 ve 14:42  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 oprava "z" celé emoticon
5. kvě 2015 ve 14:48  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 327 příspěvků a 92 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 327 příspěvků a 92 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pekný deň,

som fotografka zo Slovenska a rada by som Vám ponúkla aj moje fotoslužby. Moje prace nájdete tu, alebo na mojej webstránke.Termín zatiaľ voľný emoticon

s pozdravom
SHINE VISION
5. kvě 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@marci_miro
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud Vás osloví moje práce, mohu Vám nabídnout své služby. S pozdravem, Ján Senčák
5. kvě 2015 v 19:46  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

@marci_miro
Dobrý den, také přidávám svou nabídku stát se Vašim svatebním fotografem. Jsem z Ostravy. Více mé práce naleznete na webu popř. fb. Pokud se Vám bude má tvorba líbit, neváhejte mne kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Radek Šviderský
5. kvě 2015 ve 22:17  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý večer,

termín máme ještě volný emoticon dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
5. kvě 2015 ve 23:05  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus pro klienty mám za super cenu vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut. Více v mém profilu a na webu.
6. kvě 2015 ve 12:38  •  martinkup.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín mám volný, nejsem z Ostravy, ale dojedu zdarma emoticon pokud hledáte svatebního fotografa za bezkonkurenční ceny tak můžete kouknout na mé stránky emoticon Přeji hezký den...
6. kvě 2015 v 15:10  •  www.foto-doma.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf
Víťa Večeřa PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf