Hledá se fotograf na svatbu 9. 9. 2016 v Brandýse nad Labem

Zdravím. Sháníme fotografa či fotografku na svatbu 9. září 2016. Svatba se bude konat na zámku v Brandýse nad Labem, takže by byl vhodný někdo z okolí - kdo dané místo zná. Hostina bude následně v Úvalech. Budeme rádi za každé doporučení. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný. Svatby fotím po celé ČR a na místa, kde jsem ještě nefotil, si před svatbou dělám výlety, abych je poznal a byl připravený. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné jarní dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Lysé nad Labem. V Brandýse jsem často:) Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaší svatbu. Termín 9.9. mám ještě volný. Více na webu. S pozdravem, Daria Efremenko
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín 9.9 mám zatím volný. Jsme dvě fotografky z Mladé Boleslavi, takže do Brandýsa to máme kousíček. Mrkněte na naše webové stránky, případně na facebook, kde máme ukázku naší práce. Budeme se těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud přímo netrváte na fotografa z okolí, tak můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@luczar Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 9. září mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily na mém webu. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu naše služby - píšu zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou fotografování. Více info na FB a webu. Přeji krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?