Hledá se fotograf na svatbu 6.9.2014

Profilova fotka
ahoj, nemate zkusenost s nejakym dobrym fotografem?
Odpovědět
Profilova fotka
@pagynka Prvně gratulace k chystané svatbě! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Dobrý den, mohu nabídnout své fotoslužby. K dnešnímu dni mám tento termíny volný. Pro více informací se podívejte na můj web. Svatební fotograf Jan Čislinský ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda když se podíváte i na mou práci :) Přeji krásný večer Michaela Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, gratuluji k vybranému termínu. Váš termín mám zatím já i můj kameraman volný. Okolí Příbrami znám a mám moc rád, protože odtud pochází má přítelkyně a často sem jezdím. Pokud by Vás naše nabídka zaujala, moc rád si s Vámi a přítelem dám sraz někde na kafi, kde se seznámíme, podepíšeme smlouvu a probereme podrobnosti svatby. Naučíme se trochu pózovat a uděláme několik předvatebních záběrů. Ukázky práce a ceník si můžete prohlédnout v odkazu pod tímto příspěvkem. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rádi poskytneme naše služby- svatebního fotografa či kameramana. Termín máme zatím volný. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluju ke svatbě. Termín máme zatím volný, takže Vám můžu nabídnout naše služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Tuto svatební sezónu Vám moc rády nafotíme s 20% slevou. Budeme se na Vás moc těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pagynka Dobrý den, koukněte i na můj web. Ráda se vám budu věnovat. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Co třeba my? ;-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný :-) Nakoukněte na web či na profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Hezký den Jakub Horák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katesphotography Vážená "profi-fotografko" prosím dodržujte laskavě pravidla serveru Beremese.cz - PROFI fotograf je povinen si založit PROFI účet, aby mohl nabízet své služby a tento profil si zaplatit. Pročtěte si pravidla serveru. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkušenosti mám se sebou... a to ty nejlepší ;-) Kdyžtak mrkněte na můj profil zde :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Cestujeme víceméně po celé republice. Takže pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Více fotek na facebooku nebo webu. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Vaší svatbu rád nafotím. Jsem z ČB, ceny příznivé. Foto portfolio si můžete prohlédnout na webových stránkách. Na případnou spolupráci se těší BcA. Pavel Černý, anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny. Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Máte-li zájem, kontaktujte mě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?