Hledá se fotograf na svatbu, 18.6.2016, Středočeský kraj. Máte zájem?

Hledám fotografa na svatbu, termín: 18.6.2016, místo: Zámek Lešany - Středočeský kraj (obřad i hostina). Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš poslední volný termín v červnu, jestli budete chtít, jsme vaši ;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zájem i volný termín. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, ano, zájem mám! Termín volný :-) Zámek Lešany znám, již jsem tam svatbu fotografovala. Koukněte ke mě na web a pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku či si můžeme domluvit předsvatební schůzku ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno, budu ráda, pokud mrknete na web, kde najdete nejen galerie celých svateb, ale i ceník a nějaké to info navíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráb bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi poptávaný termín mám také volný. S pozdravem Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Klidně se podívejte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím také volno, budu rád, když navštívíte můj web, kde najdete víc mé práce. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den já mám také ještě volný termín, budu rád, když se podíváte na web, kde najdete i ceník. Budu se těšit na případnou spolupráci. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu a nafotím, mrkněte na profil a dejte vědět! :) krásný pohodový přípravy, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já mám termín zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše služby. Celodenní svatby fotíme ve dvou fotografkách abychom mám zajistily fotografie z více úhlů pohledu a neunikl nám jediný okamžik z vašeho významného dne. Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se moc těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout i na moji prezentaci. Termín mám zatím volný. Břevnovský klášter je místo, které mám moc rád.. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé), nebo například automat na focení lidí Fotobot. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hzký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den nabizim vám své služby. Ceník a ukázky fotografii naleznete na webu a nebo maji i zde fotoblogy nevěsty kterým jsem již fotila. Přejí krásné svátky Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?