Hledá se fotograf na 1.6.2019, Olomoucký kraj

Profilova fotka
Ahoj všem! Obracím se do diskuze jelikož sháním skvělého fotografa na náš velký den. Konkrétně 1.6.2019, okres Prostějov. Budu ráda, když mi ukážete své práce, popřípadě se podělíte se svou zkušeností s fotografem. Na fotkách mi velice záleží. Budu ráda za každý tip :-) Verča.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro bližší informace o mě a mé tvorbě navštivte prosím moje internetové stránky. Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také nabízím své služby :). Jestli byste měla zájem, můžeme se i osobně sejít a Vy se můžete na cokoliv zeptat. Na FB najdete nejnovější fotky i hodnocení klientů. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu svatbu nafotit :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, jsem z Olomouce, takže to mám hned za rohem. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Bližší informace posílám do zpráv. Hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se :) Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Prominte, posilam fotky tady..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@veru_beru25 Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme rádi svatby a ještě raději je fotíme. Více v soukromé poště. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatím volný. Portfolio najdete zde na mém webu. Pokud zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_beru25 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?