Hledá se fotograf/ka na 24.6.2017 v Litomyšli

Prosím nevíte někdo o sikovnem fotografovi s neotrelymi nápady, který by nám nafotil svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @anetsv, rád přijedu. Teda pokud mě budete chtít. Na webu mám snad všechny potřebné informace. Odkaz už asi vidíte pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Litomyšl je nádherné město, tam se musí fotit samo. Působím převážně ve východních Čechách. Budu rád když se podíváte na můj profil nebo webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Pokud budete mít jakékoli dotazy neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. rád Vám Váš den vyfotím. Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji několik fotografií pro představu, více z mé práce najdete zde na mém profilu nebo na www, Fb. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, fotografů je spousta (jak více tak méně šikovných). Hledáš někoho přímo tady z Litomyšle nebo "odkudkoliv" ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud to chcete jinak, dokumentárně, pak volný termín mám ;-) Více na mých webových stránkách, viz odkaz pod příspěvkem. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, spolupracujeme s několika vynikajícími fotografy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?